Liigu sisu juurde

Surm äripargi ehitusel: mees hukkus varisenud vahelae all

Väo Äripargi esimene ärihoone Plaasi 4 kinnistul valmib 2024. aasta kolmandas kvartalis. Foto: Jüri Pilliroog / LOOB Projekt

Tallinna linna piirile, Väo liiklussõlme äärde rajatava äripargi ehitusel hukkus kaks päeva enne jõule keskealine mees, kes jäi varisenud vahelae alla.

Politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Britta Sepp ütles, et 22. detsembril toimunu uurimiseks alustati kriminaalmenetlust ja kõik juhtunu täpsemad asjaolud on koostöös tööinspektsiooniga veel selgitamisel.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Tööinspektsiooni kommunikatsioonispetsialist Carolin Liis Tamm avaldas, et esialgsetel andmetel põhjustas surma alla kukkunud vahelagi.

Õnnetus juhtus kinnisvaraarendaja Favorte äripargi ehitusel, kus peatöövõtjaks on Eventus Ehitus.

Eventus Ehituse ehitusosakonna juht Rivo Bonder ütles, et õnnetus juhtus montaažitöid tehes. “Kinnitame, et oleme sarnaselt teiste objektidega Plaasi 4 objektil peatöövõtjana järginud kõiki tööohutuse alaseid nõudeid,” lausus ta. “Õnnetuse täpsemad asjaolud on käesoleval hetkel uurimisel.”

Bonder avaldas ettevõtte nimel hukkunu lähedastele kaastunnet.

20 miljonit eurot maksev ja tulevikus kuuest hoonest koosnev Väo Äripark asub Väo liiklussõlme ääres. Avaetappi hakkas Eventus Ehitus rajama eelmise aasta oktoobris. Ehitaja ja arendaja teatasid siis, et esimene 3500ruutmeetrine stock-office ärihoone Plaasi 4 kinnistul valmib 2024. aasta kolmandas kvartalis.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kogemus loeb

Eesti Rahva Muuseumi ja Raadi mõisapargi vahetusse lähedusse oleme ehitamas uut kaheksa kortermajaga elamukvartalit Raadiraja. Lisainfo: raadiraja.ee.

Ehitustrust on asjatundlik partner ja toetab Teid ehitusettevõtmistes.

  • Ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine
  • Projekteerimis- ja ehitustöövõtt
  • Hoonete ehitus
  • Kinnisvaraarendus
Tutvuge tehtud töödega