Liigu sisu juurde

Coop Pank maksab aprilli lõpuni kinni suurema osa uute kodulaenudega seotud lisakuludest

Coop Panga kodulaenude äriliini juht Karin Ossipova.Foto: Ardo Kaljuvee

Alates 27. veebruarist pakub Coop Pank kõigile kodulaenu taotlejatele intressimarginaali alates 1,6%, ei rakenda laenulepingu tasu ja maksab kinni nii kinnisvara eksperthinnangu kui ka hüpoteegi loovutamise tasu refinantseerimise korral.

Coop Panga kodulaenude äriliini juht Karin Ossipova ütles, et kodulaenu soodustingimused kehtivad kõigile, kes taotlevad laenu kodu ostmiseks, ehitamiseks ja renoveerimiseks või soovivad olemasoleva kodulaenu kodumaisesse Coop Panka refinantseerida enne 30. aprilli 2024.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Sel perioodil pakub kodumaine Coop Pank kõigile kodulaenutaotlejatele intressimarginaali alates 1,6%, millele lisandub 6 kuu euribor, ega küsi laenulepingu tasu. Lisaks hüvitab pank tagatiseks seatava ostetava vara eksperthinnangu ehk hindamisakti kulu, kui selle on tellinud laenusaaja.

Teisest pangast Coop Panka refinantseeritava kodulaenu puhul maksab Coop Pank laenutaotleja eest ka hüpoteegi loovutamise kulu, mille suurus sõltub hüpoteegi summast. Näiteks 100 000-eurose hüpoteegi loovutamise kulu on ligi 200 eurot.

Nimetatud tingimused laienevad ka üldhariduskoolide ja lasteaedade õpetajatele, kelle toetuseks pakub Coop Pank alati oma parimat laenumarginaali ja -tingimusi. Kodulaenu võtva õpetaja eest maksab pank lisaks ka esimese aasta kodukindlustuse maksed kuni 100 euro ulatuses. Kui õpetaja esitab laenutaotluse enne 31. maid 2024, siis on esimesel aastal panga marginaal 0% ja tasuda tuleb üksnes 6 kuu euribor. Kui 0-marginaaliga laenu esimesest väljamaksest on möödunud aasta, rakendub laenule tavapärane riskimarginaal, mis on alates 1,6%.

Eesti kapitalil põhinev Coop Pank on üks viiest Eestis tegutsevast universaalpangast. Pangal on 184 900 igapäevapanganduse klienti. Coop Pank kasutab jaekaubanduse ja panganduse vahel tekkivat sünergiat ning toob igapäevased pangateenused inimeste kodu lähedale. Panga strateegiliseks aktsionäriks on kodumaine kaubanduskett Coop Eesti, mille müügivõrgustikku kuulub 320 kauplust. 

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.