Liigu sisu juurde

Eesti intelligentse hoone tehnoloogia ettevõttega Bisly liitub Skeletoni tippjuht Ants Vill

Hooneautomaatika tehnoloogia loomisega tegelev Bisly andis teada jaanuari algusest liitus firma meeskonnaga pikaajaline Skeletoni juhatuse liige ja ärijuht Ants Vill võttes Bislys operatsioonide juhi ja juhatuse liikme rolli.

Ettevõte teatas, et energeetikasektori kogemusega tippjuht täiendab Bisly meeskonda, tuues ettevõttesse välisturgudele sisenemise, riistvara arendamise ja protsesside juhtimise ning äri kasvatamise kogemust.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Senine COO ja kaasasutaja Mihkel Kõrgmaa liigub ettevõttes Chief Product Officeri ametikohale ja keskendub Bisly peatoote arendamisele.

“Ants on olnud Bisly loomise juures algusest peale suureks toeks ja nüüd on rõõm, et saame igapäevaselt koostööd teha,” lausus Bisly tegevjuht ja kaasasutaja Siim Vips.

Bisly tooteks on pilvepõhine tarkvara ja enda arendatud riistvara, mis võimaldavad muuta nii vanad kui uued hooned energiaefektiivseks. Bisly tehnoloogia aitab energiat säästa ja tagab energiaefektiivsuse tuhandetes korterites ja kontorites.

“Ma usun, et igal põlvkonnal on oma missioon – meie missioon on muuta maailm rohelisemaks, puhtamaks ning turvalisemaks elukohaks nii meile, kui ka järgnevatele põlvedele,” sõnas Vill. “Sellest tulenevalt tunnen, et oma professionaalse teekonna jätkamine rohetehnoloogia sektoris ning seeläbi oma panuse andmine meie energiatarbimise efektiivsemaks ja elukeskkonna paremaks muutmisele, on igati loomulik samm.”

Vill rääkis, et ta on Bisly tegevusharu, toote ja meeskonnaga lähedalt tuttav juba mõnda aega, olles olnud viimased enam kui kaks aastat Bisly nõukogu esimees. “Samuti annab mulle valdkonna tunnetust sama sektori ettevõtte, DeltaE kaasasutaja roll,” ütles ta. “Eelmise aasta lõpus veendusin, et aeg on küps nõukogu liikme perioodiline töö asendada igapäevase panustamisega Bisly arengusse.”

Bisly teatas oktoobris, et kaasas investoritelt 3,6 miljonit eurot, et laiendada oma tegevust Euroopa turgudel.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.