Liigu sisu juurde

Embach ehitab Mustamäel Eesti Talleksile ärihoone

Nordecon AS kontserni kuuluv Embach Ehitus OÜ ja Eesti Talleks AS sõlmisid töövõtulepingu ärihoone ehitustööde teostamiseks Mustamäel aadressil Pirni 7/2.

Nordecon teatas börsile, et neljakorruselise hoone, mille suletud netopind on 2 254 m², esimesele korrusele tulevad kaubandus-, teenindus- ja laopinnad ning ülejäänud korrustele on projekteeritud büroopinnad keskmistele ja väikestele ettevõtetele.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Hoonesse on projekteeritud mitmed keskkonnasäästlikud lahendused – kütmine ja jahutamine aktiveeritud vaivundamendiga, sadevee taaskasutamine, päikeseelektrisüsteem energiatarbe vähendamiseks, valgustuse intelligentne juhtimine nii hoone energiatarbe vähendamiseks kui kõrge töökeskkonna kvaliteedi tagamiseks, nutikas ukselinkidesse integreeritud läbipääsusüsteem jms.

Tööde kogumaksumuseks on ligikaudu 3,25 miljonit eurot ilma käibemaksuta, mis teeb ehituse hinnaks 1442 eurot ruutmeetri eest. Tööd lõppevad 2024. aasta oktoobris.

Nordeconi kontsern hõlmab ettevõtteid, mis on keskendunud hoonete ja rajatiste ehitamise projektijuhtimisele ja peatöövõtule. Geograafiliselt tegutsevad kontserni ettevõtted Eestis, Soomes, Ukrainas ja Rootsis. Kontserni emaettevõte Nordecon AS on registreeritud ja asub Tallinnas, Eestis. Kontserni 2022. aasta konsolideeritud müügitulu oli 323 miljonit eurot. Nordeconi kontsern annab hetkel tööd ligi 570 inimesele. Alates 18.05.2006 on emaettevõtte aktsiad noteeritud Nasdaq Tallinna Börsi põhinimekirjas.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kogemus loeb

Eesti Rahva Muuseumi ja Raadi mõisapargi vahetusse lähedusse oleme ehitamas uut kaheksa kortermajaga elamukvartalit Raadiraja. Lisainfo: raadiraja.ee.

Ehitustrust on asjatundlik partner ja toetab Teid ehitusettevõtmistes.

  • Ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine
  • Projekteerimis- ja ehitustöövõtt
  • Hoonete ehitus
  • Kinnisvaraarendus
Tutvuge tehtud töödega