Liigu sisu juurde

Everaus Kinnisvara võtab Kindlusepealse villades kasutusele Bisly hooneautomaatika

Järveküla uusarendusse rajatakse kaheksa villa tüüpi eramut ning kolm paarismaja kuue majaosaga. Foto: Everaus Kinnisvara

Everaus Kinnisvara ja kodumaine tehnoloogiaettevõte Bisly alustasid koostööd, mille raames paigaldatakse Kindlusepealse villadesse nutikaid ja mugavaid lahendusi pakkuv hooneautomaatika. Nutimajadega rajoon valmib sel suvel Rae vallas, Järvekülas.

Everaus Kinnisvara teatas, et sünnib Eesti esimene elamurajoon, kus energia targa kasutuse tagab Bisly intelligentne hooneautomaatika.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Everaus Kinnisvara tegevjuhi Janar Muttiku sõnul hindavad kliendid aina enam automaatseid ja energiatõhusaid mugavuslahendusi, mis vähendavad igapäevast halduskoormust ja sellega kaasnevat ajakulu.

“Bisly intelligentne hooneautomaatika juhib energiasäästlikult igapäevast elukeskkonda,” räägib Bisly juhatuse esimees Siim Vips. “Meie tehnoloogia võimaldab tulevastel koduomanikel aja- ja energiasäästlikult koduseid funktsioone kasutada ning suunata elukorralduses suuremat ressurssi ja tähelepanu hoopis nendele asjadele, mida automaatselt juhtida ei saa.”

Muttiku sõnul saavad Kindlusepealse villade elanikud läbi Bisly telefonirakenduse ja esikusse paigaldatud ekraani juhtida jalg- ja autoväravat, pea- ja garaažiust, HUUM kerist ning maakütet, ventilatsiooni ja jahutust. Samuti saab telefonirakenduses ja juhtekraanil kustutada enne kodust lahkumist ühe nupuvajutusega kogu sisevalgustuse ja jälgida välivalvekaameraid. Bisly hooneautomaatika teostab regulaarselt ka katla häirete monitooringut ja kontrollib torude lekkeandurit.

Kindlusepealse villade eramud ja paarismajad valmivad suvel.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.