Liigu sisu juurde

Hausers otsib oma kontorisse allüürnikku

Hausersile kuuluv ärimaja asub muusikaakadeemia hoone kõrval.Foto: Hausers

Kinnisvaraarenduse ja ehituse peatöövõtuga tegelev Hausers otsib enda sel aastal Tallinna südalinnas valminud kontorisse allüürnikku.

Kentmanni 8b teisel korrusel asuvas 211 ruutmeetri suuruses kontoris pakub Hausers 1500 euro eest kuus kuni kuueliikmelisele meeskonnale töökohti. Rentnik võib hõivata avatud alast 32ruutmeetrise osa, kuhu mahub kuus töökohta, aga saab kasutada ka Hausersi meeskonna kahte nõupidamiste ruumi, kööki, kohvimasinat, veeautomaati ja printerit. Hinna sisse kuuluvad ka kõik kommunaalkulud, internet ja büroojuhi tugi.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress
Kontorisopp, mida allüürnik Hausersi büroos kasutama saab hakata.Foto: Hausers

Kuigi pakkumine on avalikult kinnisvarakuulutuste portaalis üleval, siis Hausers Grupi juhatuse liikme Tomy Saaroni sõnul eelistaks nad kontorit jagada ettevõttega, kellega ka muidu koostööd teevad. Saaron ütles, et uued ruumid said rajatud varuga ja ideega, et mõne koostööpartneriga saaks samas ruumis toimetada ja nii tekiks rohkem sünergiat.

Saaron kinnitas, et üüriperioodi osas piirangut ei ole. “Loodame, et rentnikule meeldib ja jääb pikemalt,” lausus ta.

Aasta alguses pakkus Hausers üürile kogu kontorit, kuid kolis siis sinna ise sisse.

Hausers Grupil on eelmise aasta majandusaasta aruanne esitamata. Maksuameti andmetel ettevõtte töötajate arv viimasel kümnel kuul muutunud pole ja sealt saab tasu kolm inimest.

Küll aga on maksuameti andmetel vähenenud Hausers Grupi tütarettevõtte Hausers Ehitus töötajate arv: aasta tagasi töötas seal 11 inimest, selle aasta kolmandaks kvartaliks oli nende arv kahanenud kaheksani. Hausers Ehitus teenis eelmisel aastal enam kui 12 miljoni euro suuruse käibe juures 221 566 eurot kahjumit. Viimase kümne aasta jooksul oli see esimene kord, kui ettevõtte miinusesse jäi.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kogemus loeb

Eesti Rahva Muuseumi ja Raadi mõisapargi vahetusse lähedusse oleme ehitamas uut kaheksa kortermajaga elamukvartalit Raadiraja. Lisainfo: raadiraja.ee.

Ehitustrust on asjatundlik partner ja toetab Teid ehitusettevõtmistes.

  • Ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine
  • Projekteerimis- ja ehitustöövõtt
  • Hoonete ehitus
  • Kinnisvaraarendus
Tutvuge tehtud töödega