Liigu sisu juurde

Kevadised probleemid asfaltkatetega ja kuidas neid vältida

 • Addenda

 • veebis läbitav

  2,4

  täiendõppe punkti

  3

  akadeemilist tundi

 • Millal? 08.05.2024 10:00 - 12:30
 • Pääse: 218.38 €

  (179 € + km 22%)

Koolitajad

 • Anti Palmi

  Transpordiameti Ida osakonna juhataja

  Anti Palmi on Transpordiametis ja selle eelkäijates ligi 15 aastane kogemus teehoiu tööde planeerimisel ja tellimisel. Ta on üheks digitaalehituse valdkonna eestvedajaks ning mitmete innovatiivsete lahenduste esimene rakendaja. Ta on olnud mitmete BIMiga seotud pilootprojektide käivitaja ja koordineerija. Tema põhiülesandeks on tegeleda kogu tee elukaarega ehk projekteerimise, ehitamise ja korrashoiuga. Hetkel on ta Eesti esimese Alliansshanke „Sindi-Lodja silla projekteerimine ja ehitamine“ projektijuht. Anti Palmi omab Volitatud teedeinseneri kutset. (tase 8).

Sisu

EESMÄRK

Koolituse eesmärk on tutvustada osalejatele remondimeetmeid, mida erinevate kevadiste probleemide korral rakendada ning arutleda nende kasutuse võimalikkuse ja otstarbekuses osa. Käsitlusele tulevad ka mõned vähem traditsioonilised meetodid. Teine eesmärk on aidata vältida ilmselgeid vigu, mis võivad päädida garantiiaegsete probleemidega või tekitada muret ka hilisemas ekspluatatsioonis.

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

 • on kursis kõigi aktuaalsete remondimeetmetega tolmuvabade katete remondil
 • suudab hinnata remonttööde vajaduse ulatust ja hinda
 • oskab tellida teetöid selliselt, et töövõtja on motiveeritud tagama paremat tulemust
 • teab kuidas tööde vastuvõtul ja garantiiperioodil teed monitoorida, et vältida hilisemaid täiendavaid kulusid.

Koolitus annab 2,4 TP (inseneri täiendõppe punkti).

SIHTRÜHM

Koolituse sihtrühmaks on teetööde tellijad, kohaliku omavalituse ametnikud, avaliku sektori tellijad, kinnisvaraarendajad. Koolitus on kasulik ka teedeehitajatele.

TEEMAD

 • Teeremondi meetmed
 • Teede lagunemise põhjused
 • Teede lagunemise ennetamine
 • Töövõtja motiveerimine paremat kvaliteeti tagama

MAKSUMUS

Registreerides kuni 26. aprillini 2024 kehtib soodushind 149 € + km (181,78 €), hiljem tavahind 179 € + km (218,38 €). Teil on võimalus osta 30-päevane koolituse täiendav järelvaatamine hinnaga 29 € + km (35.38 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt.

TOIMUMISKOHT

Koolitus toimub 8. mail 2024 kell 10.00–12.30 (3 akadeemilist tundi).

Koolitus toimub nii veebis kui e-õppes!
Registreerumisel koolitusele palun valige, kas osalete koolitusel veebiülekande vahendusel reaalajas või e-õppena Addenda e-akadeemias.

Veebiülekanne
Reaalajas toimuva koolituse ülekanne, mida veebiosaleja jälgib oma töökohal, kodus või mõnes teises sobivas kohas. Veebiülekande käigus toome Teieni koolitaja video- ja slaidipildi. Ligipääsu veebiülekandele saadame Teile koos koolituse meeldetuletusega 24 tundi enne koolituse toimumist.

E-õpe
Salvestame koolituse ja saadame Teile 3 tööpäeva jooksul alates koolituse toimumisest ligipääsu Addenda e-akadeemiasse, kus koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul Teile sobival ajal ja kohas. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.

LISAINFO

Diana Nõmmik
+372 5809 1404
+372 520 6347
diana.nommik@addenda.ee