Liigu sisu juurde

Olulised täiendused Ehitisregistris

 • Addenda

 • veebis läbitav

  1,6

  täiendõppe punkti

  2,7

  akadeemilist tundi

 • Millal? 20.03.2024 14:00 - 16:00
 • Pääse: 193.98 €

  (159 € + km 22%)

Koolitajad

 • Made Carmen Hiiesalu

  Ehitisregistri peaspetsialist

  Made Carmen Hiiesalu liitus Ehitisregistri meeskonnaga 2022. aasta alguses ja sellest alates möödub tema tööaeg valdavalt taotlejaid juhendades. Made Carmen Hiiesalu on ühtlasi puurkaevude ja maasoojuspuuraukude projekteerija ja nende ehituslubade taotlusi Ehitisregistrisse sisestanud mitmeid aastaid. Ametniku karjääri alustas Made Carmen Hiiesalu kohalikus omavalitsuses keskkonnanõunikuna, kus oli ka ehitus- ja kasutuslubade menetlustesse kaasatud. Enne Ehitisregistri meeskonnaga liitumist töötas Made Carmen Hiiesalu Keskkonnaministeeriumis ja tegeles kohalike omavalitsuste jäätmevaldkonna korraldamisega.

Sisu

EESMÄRK

Koolituse eesmärk on anda ülevaade ehitisregistri olulistest muudatustest ja toimimismehhanismidest. Koolitus toimub EHR live-keskkonnas ja on ülesehitatud praktiliste näidete kaudu, nii et koolitusel osalejad saavad Ehitisregistris maksimaalselt efektiivselt tegutseda.
Koolituse õpiväljundina on osaleja teadlik, missugused muudatused on Ehitisregistris aset leidnud ning mida need kasutajale kaasa toovad. Osaleja tunneb Ehitisregistri erinevaid funktsioone, sealhulgas oskab esitada KOV-le ehitusloa taotlust ning lahendada projekti kooskõlastamisel tehtud märkusi.

SIHTRÜHM

Projekteerijad ja ehitusettevõtjad, samuti KOV ametnikud ja teised kellele Ehitisregister on igapäevaseks töövahendiks

TEEMAD

Made Carmen Hiiesalu käsitleb koolitusel järgnevaid teemasid:

– Ehitisregistri keskkonna kasutusjuhendid
– minu dokumendid
– andmete esitamise teatis
– ehitus- ja kasutusload ning -teatised
– praktilised küsimused, nagu enda ja oma ettevõtte andmete haldamine, teavitused jms

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. Koolitus annab 1,6 TP (inseneri täiendõppe punkti).
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90 %.
Koolitus on sobilik kutseeksami sooritamiseks, kvalifikatsiooni tõendava dokumendi saamiseks või töötamiseks ametialal, millele on õigusaktides ette nähtud täiendavad nõuded.

MAKSUMUS

Registreerudes kuni 12. märtsini kehtib soodushind 119 € + km (145,18 €) ning hiljem 159 € + km (193,98 €).
Teil on võimalus osta 30-päevane koolituse täiendav järelvaatamine hinnaga 14 € + km (17,08 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt.

TOIMUMISKOHT

Koolitus toimub 20. märtsil 2024 kell 14.00–16.00 (2,7 akadeemilist tundi).

Koolitus toimub nii veebis kui e-õppes.
Registreerumisel koolitusele palun valige, kas osalete koolitusel veebiülekande vahendusel reaalajas või e-õppena Addenda e-akadeemias.

Veebiülekanne
Reaalajas toimuva koolituse ülekanne, mida veebiosaleja jälgib oma töökohal, kodus või mõnes teises sobivas kohas. Veebiülekande käigus toome Teieni koolitaja video- ja slaidipildi. Ligipääsu veebiülekandele saadame Teile koos koolituse meeldetuletusega 24 tundi enne koolituse toimumist.

E-õpe
Salvestame koolituse ja saadame Teile 3 tööpäeva jooksul alates koolituse toimumisest ligipääsu Addenda e-akadeemiasse, kus koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul Teile sobival ajal ja kohas. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.

LISAINFO

Kristina Paal
+372 5566 2741
kristina.paal@addenda.ee