Liigu sisu juurde

Revit töötuba: perekonnad (Family)

 • Usesoft

 • veebis läbitav

  12

  akadeemilist tundi

 • Millal? 05.06.2024 09:30 - 06.06.2024 14:30
 • Pääse: 409.92 €

  (336 € + km 22%)

Koolitajad

 • Meelis Vanker

  Usesoft AS, Autodeski poolt atesteeritud instruktor

  Meelis Vanker on arhitektuurialase hariduse saanud Tallinna Tehnikakõrgkoolist. Alates 2003. aastast on ta töötanud arhitektina erinevates büroodes (Arhitekt 11, Allianss, Kalle Rõõmuse Arhitektuuribüroo, Agabus, Endjärv & Truverk Arhitektid) ning alates 2012 ettevõttes Hüperruum OÜ. Töövahenditest tunneb Meelis põhjalikult AutoCAD ja AutoCAD Architecture tarkvara ning alates 2008. aastast on ta veendunud Revit Architecture kasutaja. Revitiga on Meelis teinud nii üksi kui meeskonnaga eramuid, kortermaju, büroohooneid, koole, multifunktsionaalseid hooneid jms.

Sisu

EESMÄRK

Autodesk Revit on ehitusliku informatsiooni modelleerimise ja dokumentatsiooni haldamise tarkvara (BIM). Kursuse eesmärgiks on tutvustada Revit kasutajale seda, kuidas luua ise valmisobjekte e perekondi. Teeme läbi näidisülesandeid lihtsamate ja keerulisemate objektidega: modelleerimine, parameetrite lisamine, räägime kataloogidest. Kursus viiakse läbi Revit tarkvaraga.

Kursuse lõpetanu oskab:
– luua Autodesk Revitis BIM objekte e perekondi (Family) ja neid muuta
– mõista BIM objektide loomisel olulisi aspekte
– modelleerida nii lihtsamaid kui keerukamaid valmisobjekte ning lisada neile parameetreid
– kasutada katalooge

SIHTRÜHM

Arhitektid, sisekujundajad, kes on juba Reviti kasutajad. Samuti on teema kasulik ehitusmaterjalide tootjatele, kes soovivad oma elementidest luua arhitektidele Reviti valmisobjekte e perekondi.

TEEMAD

1. Valmisobjektide e perekondade (Family) loomine
2. Objektide modelleerimine
3. Parameetrite lisamine
4. Kataloogide kasutamine

MAKSUMUS

Koolituse maksumus on 336 € + km.

TOIMUMISAEG JA -KOHT

Koolitus toimub veebikoolitusena reaalajas kahel õppepäeval, 5. ja 6. juuni kell 09:30-14:30 ning sisaldab kahte kohvipausi. Kursuse maht on 12 akadeemilist tundi. 

LISAINFO

Maria-Johanna Kollo

tel +372 63 05 105
kontakt@usesoft.ee