Liigu sisu juurde

Stabiilsusarvutuste nõuded ja lubatud vajumid maanteede projekteerimisnormides

 • Addenda

 • veebis läbitav

  1,6

  täiendõppe punkti

  2

  akadeemilist tundi

 • Millal? 13.03.2024 14:00 - 15:30
 • Pääse: 157.38 €

  (129 € + km 22%)

Koolitajad

 • Mattias Olep

  Geolep OÜ juhataja ja omanik

  Mattias Olep on geotehnikainsener ja ettevõtja. Ta omab nii Eesti kui ka Soome vastavat kutsetunnistust. Enam kui 20 aastat erialast kogemust kätkeb töid Soomes, Rootsis, Ühendkuningriigis, Aserbaidžaanis ning Afganistanis. Akadeemiliselt on Mattias Olep panustanud Eesti haridusse nii õppejõu kui ka nooremteadurina.

Sisu

EESMÄRK

2021. aastast on kehtinud uued nõuded kõrgete mullete kohta, mida alles nüüd on hakatud täitma. Koolitusel tutvustatakse stabiilsus- ja vajumisarvutusi võrdluses KAP arvutustega ning terminit geotehnika. Koolituse eesmärk on viia osalejad kurssi uute, oluliste projekteerimise nõudega.

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

– on teadlik uutest projekteerimise nõuetest
– oskab eristada katendi arvutust stabiilsusarvutusest ning geoloogiat geotehnikast

SIHTRÜHM

 • teede ehitajad
 • projekteerijad
 • omanikujärelevalve teostajad

TEEMAD

– uued nõuded normides
– geoloogilised uuringud
– KAP
– stabiilusarvutused
– vajumisarvutused

MAKSUMUS

Registreerides kuni 1. märtsini 2024 kehtib soodushind 99 € + km (120,78 €), hiljem tavahind 129 € + km (157,38 €).
Teil on võimalus osta 30-päevane koolituse täiendav järelvaatamine hinnaga 14 € + km (17,08 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt.

TOIMUMISKOHT

Koolitus toimub 13. märtsil 2023 kell 14.00–15.30 (2 akadeemilist tundi). Koolituse läbimisel väljastame tõendi. Koolitus annab 1,6 TP (inseneri täiendõppe punkti). Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90 %.

Koolitus toimub nii veebis kui e-õppes!
Registreerumisel koolitusele palun valige, kas osalete koolitusel veebiülekande vahendusel reaalajas või e-õppena Addenda e-akadeemias.

Veebiülekanne

Reaalajas toimuva koolituse ülekanne, mida veebiosaleja jälgib oma töökohal, kodus või mõnes teises sobivas kohas. Veebiülekande käigus toome Teieni koolitaja video- ja slaidipildi. Ligipääsu veebiülekandele saadame Teile koos koolituse meeldetuletusega 24 tundi enne koolituse toimumist.

E-õpe

Salvestame koolituse ja saadame Teile 3 tööpäeva jooksul alates koolituse toimumisest ligipääsu Addenda e-akadeemiasse, kus koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul Teile sobival ajal ja kohas. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.

LISAINFO

Diana Nõmmik
+372 5809 1404
+372 520 6347
diana.nommik@addenda.ee