Liigu sisu juurde

Sügava ehituskaevikuga 0-tsükli rajamine

 • Addenda

 • veebis läbitav

  7,2

  täiendõppe punkti

  6

  akadeemilist tundi

 • Millal? 08.03.2024 10:00 - 15:30
 • Pääse: 267.18 €

  (219 € + km 22%)

Koolitajad

 • Mait Mets

  PhD, volitatud ehitusinsener (EKR tase 8)

Sisu

EESMÄRK

Koolitusel anname ülevaate maa- alustest rajatistest, nende rajamisega kaasnevatest probleemidest ja viimaste hindamisest. Anname ülevaate ehitussüvendi tugiseinte tüüpidest, tugiseinte arvutustest ja paigaldamise praktilistest küsimustest. Selgitame, millist mõju avaldab ümbrusele kaevamine, täitmine, tasandamine? Eraldi toome välja võimalused rajatiste püsivuse suurendamiseks. Koolitusel osalemine võimaldab paremini lahendada maa- aluste rajatiste projekteerimisele ja ehitamisele kaasnevaid probleeme.

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

– teab võimalusi rajatiste püsivuse suurendamiseks
– on kursis tugiseinte paigaldamise praktiliste küsimustega: võimalike vigade ja probleemidega
– oskab lahendada maa- aluste rajatiste projekteerimisele ja ehitamisele kaasnevaid probleeme

Koolitus on sobilik kutseeksami sooritamiseks, kvalifikatsiooni tõendava dokumendi saamiseks või töötamiseks ametialal, millele on õigusaktides ette nähtud täiendavad nõuded.

SIHTRÜHM

Spetsialistid, kes tegelevad geotehniliste uuringutega, vundamentide projekteerimisega ja ehitamisega, järelevalve teostamisega, sh. kutsetunnistuste taotlejad, ametnikud jt

TEEMAD

– ehituskaevikud ja nende puhul arvestatud mõjud ning koormused
– arvutuste alused
– seinad ja nõlvad
– hüdroloogia – kaeviku põhja stabiilsus
– praktikas esile kerkinud probleemid ja lahendused

MAKSUMUS

Registreerides kuni 29. veebruarini 2024 kehtib soodushind 189 € + km (230,58 €), hiljem tavahind 219 € + km (267,18 €).
Teil on võimalus osta 30-päevane koolituse täiendav järelvaatamine hinnaga 29 € + km (35,38 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt.

TOIMUMISKOHT

Koolitus toimub 8. märtsil 2024 kell 10.00–15.30 (6 akadeemilist tundi). Koolituse läbimisel väljastame tõendi. Koolitus annab 7,2 TP (inseneri täiendõppe punkti). Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90 %.

Koolitus toimub nii veebis kui e-õppes!
Registreerumisel koolitusele palun valige, kas osalete koolitusel veebiülekande vahendusel reaalajas või e-õppena Addenda e-akadeemias.

Veebiülekanne

Reaalajas saalis toimuva koolituse ülekanne, mida veebiosaleja jälgib oma töökohal, kodus või mõnes teises sobivas kohas. Veebiülekande käigus toome Teieni koolitaja video- ja slaidipildi. Ligipääsu veebiülekandele saadame Teile koos koolituse meeldetuletusega 24 tundi enne koolituse toimumist.

E-õpe

Salvestame koolituse ja saadame Teile 3 tööpäeva jooksul alates koolituse toimumisest ligipääsu Addenda e-akadeemiasse, kus koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul Teile sobival ajal ja kohas. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.

LISAINFO

Kristina Paal
+372 5566 2741
kristina.paal@addenda.ee