Liigu sisu juurde

Merivälja teel algas uue äri- ja meditsiinihoone ehitus

Meriväljale kerkiv uus tervisekeskus.Foto: Merivälja Realestate

Merivälja Realestate OÜ sõlmis ehitusfirmaga Rand & Tuulberg lepingu Merivälja tee äärde uue, ligikaudu 7800 ruutmeetri suuruse meditsiinikeskus rajamiseks. Uus hoone valmib 2025. aasta suvel. 

Merivälja Realestate OÜ juhatuse liige Tõnu Kõuhkna ütles, et mitu aastat väldanud planeerimisprotsess on edukalt lõppenud ja ehitusleping allkirjastatud.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Ettevõte rajab Merivälja tee 33 kinnistule kokku ligikaudu 4500 ruutmeetri üüripinnaga äri- ja meditsiiniteenuste osutamiseks ja 107 parkimiskohta ning lisaks veel 64 parkimiskohta avalikuks kasutamiseks, nagu näevad ette Tallinna linna poolt kehtestatud projekteerimistingimused. Hoone arhitektuurse lahenduse autor on Kalle Vellevoog arhitektuuribüroost JVR.

Kõuhkna sõnul on nad loobunud algsest plaanist sõlmida kogu hoone osas leping ühe ankurrentnikuga ning läinud selle asemel meditsiinivaldkonna ettevõtetega otselepingute sõlmimise teed. “Huvi on algusest peale olnud suur, sest nii asukoht kui hoone kontseptsioon on sektorile sümpaatsed,” kinnitas ta.

2022. aasta alguses teatas Confido Meditsiinikeskus, et sõlmis Merivälja Realestate’iga lepingu ligikaudu 5500 ruutmeetri suuruse meditsiinikeskuse rajamiseks. Toonase teate kohaselt pidi hoone valmima 2024. aasta alguseks.

Merivälja Realestate OÜ omanikud on Tiit ja Tõnu Kõuhkna (kokku 70% ettevõttest) ning ehitusettevõtjad Aivar Tuulberg ja Raivo Rand (kokku 30% ettevõttest).

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.