Liigu sisu juurde

Merko alustab Riias Lucavsala saarel korteriarendusprojekti ehitusega

Arhitekti kvartalist, kui kõik majad on valminud. Esialgu hakkab Merks ehitama ühte üheksakordset maja.Foto: Merks Mājas

Merko teatas börsile, et kontserni kuuluv Merks Mājas on käivitanud Lucavsala korteriarendusprojekti Riias Daugava jõel asuval Lucavsala saarel.

Projekti esimene arendusetapp hõlmab kolmest hoonest koosnevat ühendatud kompleksi kokku 214 korteri ja kahe äripinnaga. Ettevõte on alustanud esimese etapi esimese järgu ehitust, mille raames valmib 2025. aasta teises kvartalis 9korruseline hoone 54 korteriga. Järgmises etapis ehitatav maja on 15korruseline.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Merko teatel on Lucavsala korteriarendusprojektil unikaalne asukoht Lucavsala saarel, mis asub Riia kesklinna lähedal ning on muutunud populaarseks puhke-, ujumis- ja looduse nautimise kohaks. Asukohast avanevad vaated Daugava jõele, Pārdaugava katustele ning Lucavsala rohelusele.

Arendusprojekt koosneb kokku kolmest elumajast 590 korteri ja kuue äripinnaga ning mitmekorruselisest parkimismajast.

Esimese etapi hooned on A-energiaklassiga ning uude elukeskkonda tuleb haljastus, välijõusaal, mitu puhkeala erinevatele vanusegruppidele, ühine kasvuhoone ning mitmekorruselise parkimismaja katusel asuvad korvpalli- ja jalgpalliväljakud.

Ehituses oleva 9-korruselise hoone korterite suurus on 35–86 ruutmeetrit ning ruutmeetrihind jääb vahemikku 2095 kuni 3375 eurot. Kõikidel korteritel on rõdu või terrass ning funktsionaalne põhiplaan – kõigis korterites on elutoas spetsiaalne tööruum ja suurtes korterites majapidamisruum.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.