Liigu sisu juurde

Nordecon alustas Pärnus Seileri Kvartali ehitustöödega, enam kui 70 protsenti pindadest müüdud

Nordecon alustas Pärnu jõe kaldale kümne majaga kvartali ehitust. Esialgu ehitatakse valmis kaks maja.Foto: 3+1 arhitektid

Nordecon on Pärnus aadressil Rääma 7 alustanud Seileri Kvartali esimese etapi ehitustöödega.

Pärnu südamesse, vahetult jõe kaldale, hakkavad kerkima kvartali esimesed kaks hoonet kokku kümne korterelamuga kavandatud terviklikust elurajoonist. Esimese etapi korterid valmivad kevadel 2025.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Seileri Kvartali on avaliku arhitektuurikonkursi võidutööna projekteerinud arhitektuuribüroo 3+1 arhitektid Gert Guriev, Mihkel Meriste, Lisette Eriste ja Markus Kaasik.

Kvartali sisehoov.Foto: 3+1 arhitektid
Kõrgeim hoone kvartalis on kuuekorruseline.Foto: 3+1 arhitektid

Kokku on kvartalisse kerkivatesse kortermajadesse kavandatud 133 korterit, millest enamikul on rõdu või terrass. Keskkonna mitmekesistamiseks on enamike majade esimesele korrusele kavandatud äripinnad. Parkimine on lahendatud väliparklana, osaliselt hoonealuse parklana. Kortermajade vahele on kavandatud funktsionaalne haljastus, kus asuvad puhkealad ja mänguväljak.

Hooned asuvad Pärnu jõe kaldal, Tallinna mnt ja Kesklinna silla vahetus läheduses ning kvartali jõepoolsel küljel kulgeb Jaansoni terviserada.

“Seileri on Pärnu linna siluetti muutev kvartal, mis valmib koos uue sillaga,” kommenteeris LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing. “Uue silla valmimine toob südalinna kvartalile veel lähemale.”

“Koostöös LVM Kinnisvaraga on Seileri Kvartali esimese etapi raames valmivatest korteritest müüdud rohkem kui 70%,” sõnas Nordeconi kinnisvaraarenduse juht Katrina Šokman. “Teise etapi broneeringutega alustame ilmselt lähikuudel.”

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.