Liigu sisu juurde

Rattatee rajamiseks suletakse kuni augusti lõpuni liiklusele lõik Rannamäe teest

Rattatee ehitamiseks suletakse 1. juulil Rannamäe tee lõik Väike Rannavärava ja Pika tänava vahel.Foto: Eero Vabamägi / Postimees / Scanpix

Seoses Vanasadama trammitee rajamise uue etapiga muutub esmaspäevast, 1. juulist liikluskorraldus linnahalli ristmiku piirkonnas ning rattatee ehitamiseks suletakse ajutiselt Rannamäe tee lõik.  

Tallinna rattastrateegiale vastava rattatee ehitamiseks suletakse 1. juulil Rannamäe tee lõik Väike Rannavärava ja Pika tänava vahel. Rannamäe teel asendatakse olemasolev kahesuunaline sõiduteel olev pop-up rattatee kõnniteest ja sõiduteest eraldatud rattateega Pikast tänavast Mere puiestee poole.  

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Ehitustööde plaanitakse parendada olemasolevate jalg- ja jalgrattateede ühendusi Rannamäe tee, Põhja puiestee ning Kai ja Rumbi tänavate vahel, lisaks korrastatakse projektialas nii haljastust ja tänavavalgustust. Rannamäe tee liiklus on plaanis taastada 28. augustil.   

1. juulist muutub liikluskorraldus ka Põhja puiestee ja Mere puiestee ristmiku piirkonnas – kesklinna suunaline liiklus viiakse osaliselt tagasi Mere puiesteele. Kalamaja suunal taastub Mere puiestee ja Põhja puiestee tavapärane liikluskorraldus.  

Seoses Vanasadama trammitee ehitustöödega on kuni 31. augustini jätkuvalt ümbersõidul bussiliinid nr 2, 3, 20, 20A, 21, 21B, 41, 41B, 73, 91, 92, 93 ja 96.  

Sõiduplaanide, liinide liikumisteede ja peatustega on võimalik tutvuda veebilehel transport.tallinn.ee.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kogemus loeb

Eesti Rahva Muuseumi ja Raadi mõisapargi vahetusse lähedusse oleme ehitamas uut kaheksa kortermajaga elamukvartalit Raadiraja. Lisainfo: raadiraja.ee.

Ehitustrust on asjatundlik partner ja toetab Teid ehitusettevõtmistes.

  • Ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine
  • Projekteerimis- ja ehitustöövõtt
  • Hoonete ehitus
  • Kinnisvaraarendus
Tutvuge tehtud töödega