Liigu sisu juurde

Rotermanni kvartali ärijuhina alustas tööd Julius Stokas

Julius Stokas. Foto: Andres Raudjalg

US Real Estate´i tiimiga liitus Julius Stokas, kes võtab fookusesse Rotermanni kvartali äriarenduse ja kliendikogemuse juhtimise.

Julius Stokas on varasemalt töötanud Ülemiste City juhatuse liikmena, vastutades kliendisuhete, üüritulu, erinevate haldusküsimuste ja klientide rahulolu eest. Enne seda töötas Stokas ärikonsultatsioone pakkuvas ettevõttes PwC ja EAS’i välisinvesteeringute keskuses.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

“Senist kogemust arvestades on Rotermanni kvartali ärijuhi roll mulle suurepäraseks väljakutseks ja annan rõõmuga oma panuse Rotermanni edusse ja kasvamisse,” ütles Julius Stokas.

Rotermanni kvartali ärijuhi rollis viimased kolm aastat olnud Raido Talviste jätkab Talsinki, Foorumi ja teiste südalinna arenduste juhina, kohaldades Rotermanni ülesehitamise kogemust ka teistesse US Real Estate´i kinnisvaraarendustesse.

2025. aasta alguses valmib Rotermanni kvartalis Golden Gate büroohoone, mis toob talente veelgi juurde. Kvartaliga on liitumas Adcash ja co-working büroopinda pakkuv Workland. Golden Gate´i valmides on Rotermanni kvartalis üüritavat pinda enam kui 45 000 m2.

US Real Estate on Urmas Sõõrumaale kuuluv kinnisvaraettevõte, mille portfellis on üle 130 000 m2 üüritavat pinda ja üle 200 000 m2 arenduses olevat pinda. Ettevõte omab äri-, haridus- ja spordikinnisvara ning arendab terviklikke äri- ja elukeskkondasid, sh Rotermanni kvartal, Golden Gate, Talsinki, Patarei Merekindlus, Park Tondi. Ettevõtte kinnisvaraportfelli koguväärtus on üle 300 miljoni euro.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.