Liigu sisu juurde

Tallinn plaanib Sõle spordikeskusele juurdeehitust

Sõle spordikeskus.Foto: Ilja Matusihis / Tallinna linnameedia

Sõle spordikeskuse olmetingimuste ja liikumisturvalisuse parendamiseks kavandatakse keskusele juurdeehitust, mille tulemusel lisanduks hoonele 1400 ruutmeetrit pinda.

Tallinna abilinnapea Tiit Teriku sõnul vajab Sõle spordikeskus täiendavaid ruume oma tegevuse paremaks korraldamiseks. “Senine ruumiprogramm seab piirid suuremate spordi- ja kultuurisündmuste organiseerimiseks ning takistab ka praegust trennide ja võistluste toimumist, kuna riietus- ja tualettruume pole piisavalt,” rääkis Terik.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Juurdeehitus võimaldab rajada täiendavad olmeruumid, nõupidamiste saali ning ruumid treeneritele. Külastajate liikumisteed muudetakse loogilisemaks ning luuakse võimalus elementaarse sisenemiskontrolli korraldamiseks, mis aitab tagada turvalisust. Samuti tekiks juurdeehitusega valmidus kohviku avamiseks, millest seni on ürituste ajal puudust tuntud.

Projekteerimistöödeks tegi parima pakkumise Esplan, kellega Sõle spordikeskust haldav linnaasutus Kristiine Sport sõlmib lepingu. Projekteerimistööd lähevad maksma ligi 120 000 eurot koos käibemaksuga ning kestavad selle aasta oktoobrini.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.