Liigu sisu juurde

Tallinna lennujaama hotellile plaanitakse kümnekorruselist juurdeehitust

Planeeringuga kavandatakse hotellile juurdeehitus, mis moodustaks olemasoleva viiekorruselise hoone ja kaarja betoonvarikatusega tervikliku ansambli.Foto: K-Projekt

Tallinna lennujaama külje all tegutseva hotelli kinnistut omav Airport Hotel OÜ plaanib rajada hotelli parkimisplatsi asemele kümnekorruselise juurdeehituse, millega koos saaks hotellil olema umbkaudu 14 000 ruutmeetrit brutopinda.

Hotelli kinnistu keskosas asub praegu purskkaevuga ringtee koos parkimiskohtadega.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Planeeringuga kavandatakse selle asemele hotelli juurdeehitus, mis moodustaks olemasoleva viiekorruselise hoone ja kaarja betoonvarikatusega tervikliku ansambli.

Planeeritava ala olemasolevad juurdepääsud Tartu maanteelt (avalik tänav) ja Lennujaama teelt (eratänav) säilitatakse. Ala koos parkimiskohtadega praegusel kujul likvideeritakse ning selle arvelt suurendatakse osaliselt ka haljastuse osakaalu kinnistul. Normatiivsed parkimiskohad on tagatud olemasolevate säilitatavate parkimiskohtade baasil. Planeeritaval alal tagatakse mugavad jalakäijate ühendused naaberplaneeringutes kavandatud liikumisteedega.

Praegu Lennujaama tee 2 paiknev hoonestus on rajatud 2004. aastal. Juurdeehituse järgselt peaks hotellil olema umbkaudu 14 000 ruutmeetrit brutopinda.Foto: K-Projekt

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.