Liigu sisu juurde

Tallinna Teed ehitab 6,8 miljoni euro eest kaks Rail Baltica viadukti

Merko andis börsile teada, et kontserni kuuluv Tallinna Teede AS ja Transpordiamet sõlmisid eile lepingu kahe Rail Baltica maanteeviadukti ehitamiseks Harjumaal.

Leping hõlmab Saku-Tõdva maanteel ja Tõdva-Hageri maanteel asuvate Rail Baltica raudteetrassi koridori ületavate maanteeviaduktide ehitamist ja maantee ning tehniliste kommunikatsioonide ehitustöid.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Lepingu maksumus on ligikaudu 6,8 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks. Ehitustööde teostamise aeg on 22 kuud.

Tallinna Teede AS on teedeehitusega tegelev ettevõte, mis teostab teedeehituse, hoolduse ja remonditöid üle terve Eesti. Ettevõttel on oma asfalditehas ja teedeehitusmaterjale katsetav akrediteeritud labor.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.