Liigu sisu juurde

TTJA väljastas ehitusload Rail Balticu põhitrassile Alu-Mälivere lõigul

Kokku on Rapla maakonnas väljastatud ehitusload põhitrassile 23,48 kilomeetri ulatuses.Foto: TTJA

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet (TTJA) väljastas ehitusload Rail Baltic raudtee ja sellega seotud rajatiste ehitamiseks Alu-Mälivere 14,07 kilomeetrisele lõigule.

Raudteelõik kulgeb Rapla maakonnas Rapla ja Kohila valdade territooriumil algusega Kohila valla Loone külast kuni Rapla vallas asuva Alu alevikuni.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Nimetatud lõigul on seni valminud kohtobjektina Kalevi ökodukt, millele TTJA andis kasutusloa 26. oktoobril. Lisaks rööbasteedele väljastatakse ehitusluba ka rohkem kui sajale rajatisele, millest märgilisemad on näiteks Keila Jõe sild, Hagudi raba loomatunnelid ja Varbola kariloomade tunnel.

Ehitusloa Rail Baltic raudteeliini ehitamiseks Kohila lõigule väljastas TTJA 21. juulil 2023. aastal. Kokku on Rapla maakonnas väljastatud ehitusload põhitrassile 23,48 kilomeetri ulatuses.

Nii Kohila kui ka Alu-Mälivere projekteerimislõigu ehitus algab eelduslikult 2024. aasta teises pooles.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.