Liigu sisu juurde

Tulika tänava projekteerimistingimuste osas saab esmaspäevani ettepanekuid esitada

Tulika tänav.Foto: Google Maps

Kuni esmaspäevani, 20. maini saavad linlased veel esitada oma ettepanekuid Tulika tänava rekonstrueerimise projekteerimistingimustele, mille avalik väljapanek toimub Kristiine Linnaosa Valitsuses ja veebis.

“Rekonstrueerimisega on plaanis kogu tänavaruum põhjalikult ümber kujundada – jalakäijatele, jalgratturitele ja sõidukitele luuakse üksteisest eraldatud liiklusruum, projekteerimistingimused näevad ette ka piisavalt ruumi haljastusele,” ütles Kristiine linnaosa vanem Renata Lukk, kelle sõnul uuendatakse ühtlasi tänavavalgustust ja rajatakse lahkvoolset sademevee kanalisatsiooni.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Projekteerimistingimuste alusel kavandatakse rekonstrueerida Tulika tänava lõik Endla tänava ja Paldiski maantee vahel ning Sõle-Paldiski maantee ristmik ja selle ümbrus. Tööde käigus uuendatakse sõidutee konstruktsiooni ja tänavavalgustust, rajatakse ratta- ja kõnniteed ning sajuveekanalisatsioon. Projektiga hõlmataval ja sellega piirneval alal viiakse läbi haljastuse inventeerimine.

Tulika tänava asendiskeem.Foto: Tallinna Strateegiakeskus

Projekteeritakse sõiduradadest füüsiliselt eraldatud ühesuunalised rattarajad mõlemale poole tänavat ning ristmikel tagatakse rattateede jätkumine kõigis põhivõrgu suundades.

Projekteerimistingimuste eelnõu ja selle lisamaterjalidega on võimalik tutvuda tööpäeviti Kristiine Linnaosa Valitsuses aadressil Metalli tn 5. Samuti saab materjalidega tutvuda veebilehel tallinn.ee/tulika. Ettepanekuid ja vastuväiteid saab esitada veebilehel asuva tagasisidevormi kaudu 20. maini 2024. 

Eelnõu kohaselt arvestatakse Tulika tänava projekteerimisel Kristiine linnaosa üldplaneeringuga, mis näeb Tulika tänavale ette rattateed ja tänavahaljastuse; Tallinna rattastrateegiaga 2018-2027, mis kavandab Tulika tänavale rattamagistraali; Tulika tänava idaküljele koostatavate detailplaneeringutega ning muude kehtivate detailplaneeringutega.

Pärast avaliku väljapaneku lõppu ja laekunud ettepanekute läbitöötamist toimub eelnõude avalik arutelu, kus tutvustatakse eelnõudele esitatud arvamusi ja ettepanekuid ning ameti seisukohti. Avaliku arutelu toimumise koha ja kuupäeva osas edastatakse täiendav teade.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.