Liigu sisu juurde

Väo äripargis sai sarikate alla kaks hoonet

Eventuse objektijuht Janek Vint, Favorte projektijuht Gert Tomingas, Favorte juhatuse liige Rainer Hinno ja Eventuse ehitusosakonna juht Rivo Bonder.Foto: Favorte

Kinnisvaraarendaja Favorte ja Eventus Ehitus pidasid eile Väo Äripargi sarikapidu, et tähistada Plaasi 2 ja 4 ärihoonete täiskõrguse saavutamist.

Kokku kerkib äripargi 5,5-hektarilisele arendusalale lähiaastatel kuus hoonet brutopinnaga 21 300 ruutmeetrit. Favorte investeerib otse Väo liiklussõlme äärde kerkivasse äriparki 20 miljonit eurot.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Sarikapeo pidamise ajaks oli kahe esimese ärihoone mahust üürilepingutega kaetud pea 60%. Favorte müügijuhi Liina Tettermanni sõnul on hoone ehitajalt vastuvõtmise ajaks enamasti kõik pinnad välja üüritud ja valmis äripindu klientidele tihtipeale pakkuda ei olegi.

Sarikapärg toodi alla Plaasi 4 hoone katuselt.Foto: Favorte
Plaasi 2 hoone saavutas täiskõrguse, kuid sarikapeo ajaks oli valminud seinte ja katuseta konstruktsioon.Foto: Favorte

“On näha, et ettevõtete juhid muutuvad aina teadlikumaks ja valmistuvad kolimiseks aegsasti ette. Sel viisil on tulevasele üüripinnale võimalik kuluefektiivselt sisse viia äri vajadustele vastavad erilahendused,“ lisas Tettermann.

Väo liiklussõlme ümbrus on viimastel aastatel jõuliselt arenenud. Lisaks mitmetasandiliseks muutunud liiklusele on Väo Äripargi kõrvalkinnistul uksed avanud kütusemüüjale Olerex kuuluv Väo keskus, kust lisaks teenindusjaamale ja veokipesulale leiab ka ärihotelli koos ettevõtetele mõeldud külaliskorteritega, kust ei puudu ka jõusaal ja saun. Lisaks on Väo keskuses restoran ja võimalik pidada konverentse.

Plaasi 4 ärihoone valmib sel sügisel ja Plaasi 2 ärihoone 2025. aasta esimeses kvartalis.

Arhitekti visand valminud äripargist.Foto: LOOB Projekt

Hoonete arhitekt on Jüri Pilliroog arhitektuuribüroost LOOB Projekt. Projekti finantseerib LHV Pank. Väo Äripark liidetakse Favorte päikeseparkide võrgustikuga.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.