Liigu sisu juurde

WDBE toimub juba kuuendat korda

Rahvusvaheline digiehituse konverentsile (WDBE – World of Digital Built Environment) tullakse tänavu juba teist korda reaalselt kohale, kokku toimub konverents kuuendat korda. Suurejoonelisest üritusest saab osa nii Tallinnas kui Helsingis.

Konverentsi teema

Konverentsi viib läbi MTÜ Digitaalehitus – organisatsioon, kelle eesmärgiks on arendada digiehituse valdkonna ning luua Eestis valdkonnaspetsiifiline kompetents. Eestisse jõudiski WDBE tänu põhjanaabritele, kui korraldajad Soomest tegid ettepaneku konverentsi ka siia laiendada.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Tänavu on WDBE teemaks “Investing In Climate Through Tech”. Kliimaprobleemidele keskenduv temaatika kutsub lavadele esinejaid paljudest eri valdkondadest – kokku astuvad üles kõnelejad 14 riigist. Kõige kaugem ekspert tuleb lausa Malaisiast ning üritusele tuleb osalejaid 27 riigist.

Kellele on konverents mõeldud?

Konverentsi korraldustiimi sõnul on kindlasti tegemist üsna valdkonnaspetsiifilise ettevõtmisega, kohal on oma ala tipud. Arhitektid, linnaametnikud, projekteerijad ja palju teised. Kliimamuutuste taustal võetakse ehitusvaldkonnas arutlusse just praegusel hetkel maailmas kõige olulisemad teemad, seega leiab ürituselt külastajad, kes soovivad kõige värskemate arengutega kursis olla.

Kuulamas on kahtlemata ka inimesed, kes on ühel või teisel moel seotud ehitussektoris toimuva e-hüppe programmiga, mille käigus jagatakse toetusteks 4,5 miljonit eurot. Eestist on konverentsile minemas juba üle 40 inimese.

WDBE konverentsile saab pileti lunastada vastavalt vajadusele – üheks päevaks Tallinnasse, teiseks päevaks Helsingisse või hoopis mõlemaks päevaks mõlemasse linna. 

Projekti toetab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Üritus toimub 19.–20. septembril. 

Täpsem info: kirahub.org/en/wdbe

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.