Liigu sisu juurde

Arhitektuurivõistlus: Tartu Ülikool otsib lahendust Tallinna õppehoone ümberehituseks

Eesti Arhitektide Liit ja Tartu Ülikool kuulutasid välja ideekonkursi aadressil Kaarli pst 3 asuva õigusteaduskonna Tallinna hoone rekonstrueerimiseks ja krundi hooviala kujundamiseks.

Uus ruumilahendus peab soodustama üliõpilaste koostööd ja omavahelist läbikäimist. Selleks tuleks peale loengusaalide luua eriilmelisi õppe- ja suhtlusalasid, et võimaldada üliõpilastele ja õppejõududele mõnusat keskkonda nii õppetööks kui ka puhkehetkedeks.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Ideekonkursi žürii esimees on Tartu Ülikooli kantsler Kstina Noormets. Žüriisse kuuluvad õigusteaduskonna direktor Gaabriel Tavits, ülikooli kinnisvaraosakonna arendustalituse juhataja Viljo Vider, Eesti Arhitektide Liidu liikmed Katrin Koov, Eve Komp ja Ülo Peil ning Tallinna Linnaplaneerimise Ameti arhitekt Lea Järve.

Tartu Ülikooli Kaarli pst 3 õppehoone arhitektuurivõistlusele oodatakse töid 20. detsembrini. Kavandi ja dokumendid saab esitada elektrooniliselt e-riigihangete keskkonna kaudu. Võistluse preemiafond on 35 000 eurot.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.