Liigu sisu juurde

Betooniühing kuulutas välja üliõpilastööde võistluse

Eesti Betooniühingu 2023. a. üliõpilaspreemiate võitjad Egert-Marten Möller, kes sai auhinna Tallinna Tehnikaülikoolis kaitstud magistritööga "Proovivõtu tehnoloogia mõju betooni survetugevusele ja külmakindlusele" (juhendaja Tanel Tuisk), ja Karl Aunin, kellele tõi võidu samas koolis kaitstud magistritöö "Teraskiududega armeeritud betoonkonstruktsioonide arvutamine vastavalt standardile FprEN 1992-1-1:2023” (juhendaja Johannes Pello).Foto: Betooniühing

Eesti Betooniühing kuulutas välja kõrgkooli lõputööde võistluse, mille auhinnafond on 3600 eurot.

“Betoonehitus on arenev ehitusvaldkond, kus väljakutseid jätkub,” ütles Eesti Betooniühingu juhatuse esimees Imre Leetma. “Noorte inimeste entusiasm ja värske pilk on betoonehituse ees seisvate probleemide lahendamisel igati teretulnud.”

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Osaleda võivad kõigi Eesti kõrgkoolide üliõpilaste lõputööd. Üliõpilastööde esitamise tähtaeg on käesoleva aasta 10. juunil. Lõputöö teema peab olema seotud betooni, selle koostisosade või betoontoodetega.

Eesti Betooniühing annab üliõpilaspreemiaid välja alates 2007. aastast. Preemiaid on seni saanud Eesti Maaülikooli, Tallinna Tehnikakõrgkooli, Tallinna Tehnikaülikooli ja Tartu Ülikooli üliõpilased.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.