Liigu sisu juurde

Bigbank rahastab Capital Milli uut arendust Tallinna kesklinnas

Vaade Capital Milli arendatavatele ja Arhitektuuribüroo Apex kavandatud hoonetele Luise tänavalt. Foto: Capital Mill

Bigbank rahastab kinnisvaraettevõtte Capital Mill omanike uue arendusprojekti ehitust Tallinna kesklinnas Luise tänavale 3,6 miljoni euro suuruse laenuga.

600 meetri kaugusel Vabaduse väljakust ja Toompeast asuvad kaks hoonet valmivad järgmise aasta lõpuks. Kassisaba elamurajooni, Luise tänav 13 kinnistule kerkivad kaks hoonet. 14 korteriga elumaja asub tuupiktänaval, ärihoone jääb kinnistu Luise tänava poolsele küljele. Mõlemal hooned on neljakorruselised ja 2,8 meetrini ulatuvate lagedega. 

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress
Luise tänava arenduse hoovipoolne maja.Foto: Capital Mill

“Anname ka omalt poolt panuse piirkonna omanäolisuse säilitamisse –  ehitatavail majadel on eriilmeline puitfassaad ning põnev arhitektuur,” rääkis Capital Milli tegevjuht Kaarel Loigu. “Tulevased elanikud pääsevad puitmajade vahelt vaid viie minutiga Vanalinna, Tõnismäele või Kristiinesse. Kaasaegse elamise lisaväärtust annab maa-alune parkimiskorrus autodele ja jalgratastele ning panipaigad, kuhu pääseb mugavalt liftiga.” 

“Kinnisvaraturul on viimase aasta jooksul toimunud palju muutusi ja selle taustal paistavad  tugevate arendajate uued projektid kindlasti veel rohkem silma, eriti kui need on eksklusiivsed ja heas asukohas,” rääkis Bigbanki äriosakonna juht Aimar Roosalu. “Leiame oma klientidele sobivad finantseerimislahendused ka nendel aegadel, kui majandusaktiivsus on väiksem ja turg väheaktiivne.”

Projekti teostajaks on Capital Milli omanikega seotud ettevõte Luise 13 OÜ, mille omandistruktuur jaguneb valdusfirmade Certus Invest OÜ (50%) ja Tandra OÜ (50%) vahel. Hoone arhitektuurilise lahenduse on välja töötanud Arhitektuuribüroo Apex OÜ ning ehitustöödega tegeleb Grand Ehitus OÜ. Ehitustööde kavandatav lõpp on novembris 2024.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.