Liigu sisu juurde

Bonaval valmis Haaberstis 184 korteriga Järveotsa Kodude arendus

Järveotsa Kodude arendus valmis kolmes etapis, mille käigus valmisid 2023. aasta kolmandaks kvartaliks 5 kortermaja, kokku 184 2-4toalise korteriga.Foto: Magnus Heidmets

Astangul on valmis saanud Bonava Järveotsa Kodude arenduse viimane etapp. Kokku ehitati nelja aasta jooksul piirkonda viis uut energiatõhusat B-energiaklassi kortermaja 184 korteriga.

Peamiselt luuakse Bonava elukondlikke arendusi maatükkidele, mis on eelnevalt olnud kasutuses tööstus- või äriotstarbel. “Bonavas me valime säästva maakasutuse tagamiseks hoolikalt projektide asukohti. Peame oluliseks, et arendus oleks tulevastele elanikele mugav ning varasemalt kasutusel olnud krunt saaks endale uue elu, luues piirkonda lisaväärtust,“ selgitas Bonava Eesti tegevjuht Taavi Soorm, kelle kinnitusel on ka Järveotsa Kodude asukoht on just neid põhimõtteid järgides valitud.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Bonava arenduse käigus ehitati välja Tasandi tänav ning piirkond korrastati. Kinnistu külgneb Järveotsa ojaga, mille perv korrastati, et ümbruskonna elanikel oleks ligipääs ojani, samuti loodi selle äärde jalakäijatele loodusliku kattega läbipääs.

Järveotsa Kodude puhul on ehituslikus vaates tegu unikaalse projektiga, kus visuaalselt on majad sarnased, kuid mitte täpselt ühesugused. Samas tehniliselt on kasutatud projekteerimises läbivalt standardseid sõlmi ja konstruktsioonide kordusi, mis muudavad majad efektiivsemaks ning nende tootmise seeläbi soodsamaks.

“Meie soov on pakkuda taskukohaseid kodusid võimalikult paljudele ning just taoliste standartsete lahenduste ja korduste kaudu on meil võimalik pakkuda inimestele soodsama hinnaga mõõduka suurusega kättesaadavaid kodusid,” rääkis Taavi Soorm.

Järveotsa Kodude naabruskond asub Haabersti linnaosas, Tasandi tänava ääres aadressidel Tasandi 1, 3, 5, 8 ja Astangu 23. Arendus valmis kolmes etapis, mille käigus valmisid 2023. aasta kolmandaks kvartaliks 5 kortermaja, kokku 184 2-4toalise korteriga. Igal kodul on oma rõdu või terrass ning korteri juurde kuulub ka 0-korrusel asuv panipaik.

Autode parkimine on lahendatud valdavas osas majade all asuvates parkimisaladesse või tõkkepuuga piiratud alal hoone krundil. Järveotsa kodude elamuid ühendab majadevaheline platvorm, kus asuvad nii puhkealad kui ka suured kõigile avatud laste mänguplatsid. Arendusest on hea ligipääs ühistranspordile ning kinnistu külgneb ühe Tallinna parima kergliiklusteega, mis ühendab Haabersti, Nõmme ja Veskimetsa asumit Põhja-Tallinnaga.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.