Liigu sisu juurde

Capital Milli ärihoonete juurde tulevad elektriautode avalikud laadimispunktid 

Täna hakkasid Capital Milli hallatavate Tiskre Prisma ning Tallinna kesklinnas asuva Skyoni büroohoone juures tööle avalikud elektriautode laadimispunktid. Elektriautode laadimistaristu arendusega tegelev Eleport varustab laadimisjaamadega kokku 60 Capital Milli hallatavat objekti. Valmimisel on neist praegu 16, millest 12 on kaubanduskeskused. 

“Elektriautode laadimispunktide paigaldamine Capital Milli hallatavate kaubanduskeskuste ja ärihoonete juurde on tulevikku suunatud algatus, kuid teisalt on see tulevik juba praegu kohe ka käes – elektriautode osakaal siinses autopargis suureneb pidevalt ning autotootjad pakuvad üha uusi elektrimudeleid,” lausus Capital Milli juhatuse liige Tanel Samuel. ”Arendajana on Capital Mill järginud keskkonnasäästliku ehitamise standardeid juba aastaid ning rohelise mõtteviisi osa on ka keskkonnasõbralike elektrisõidukite jaoks laadimistaristu loomine sinna, kus inimesed töötavad, poes käivad või muude igapäevatoimingutega tegelevad.” 

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Tanel Samueli sõnul muutub kaubanduskeskust külastavale kliendile üha olulisemaks see, kus pakutakse mugavat ja kiiret laadimisvõimalust tema elektriautole. “Täna ei tähenda ostlemine ainult kaupluses sisseostude tegemist, vaid keskuste külastajatele pakutakse emotsionaalset kogemust,” rääkis ta. “Seejuures hakkab üha olulisemat rolli mängima elektromobiilsus. Pakutav kliendikogemus ja teenus saavad alguse juba parkimisplatsil.”  

Eleporti Eesti turu juhi Kaupo Eerme sõnul on Eleporti eesmärk pakkuda avalikku laadimisteenust. “Kõigil elektriauto omanikel ei ole võimalik või ratsionaalne rajada koju laadimisjaama,” nentis ta. “Sellepärast peame oluliseks rajada ärikinnisvara ja kaubanduspindade juurde laadimispunkte, et elektriautode omanikel oleks võimalik meie teenust kasutada mugavalt oma igapäevaste liikumiste ajal.”

Nii Skyoni ärihoone kui ka Tiskre Prisma juures on nüüd võimalik korraga laadida nelja autot. Järgmisena on kavas avada laadimisjaamad Raudalu Konsumi juures. 

Capital Mill on 2008. aastal rajatud ettevõte, mis on keskendunud kinnisvarainvesteeringule Balti riikidesse. Ettevõtte tänane portfellimaht ulatub 500 miljoni euroni. Capital Milli juhtimise all on kinnisvaraobjekte Eestis, Lätis ja Leedus.   

Eleport on 2016. aastal loodud ettevõte, mis tegeleb laadimisvõrgustiku ja sellega seonduva tarkvara arendamisega Baltikumis ja Poolas. Ettevõte plaanib investeerida praeguse laadimisvõrgu laiendamisse Kesk- ja Ida-Euroopas 100 miljonit eurot.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.