Liigu sisu juurde

Eelmisel aastal rekordkäibe teinud siseviimistlustööde firma liigub pankroti suunas

Eelmisel aastal enam kui 1,8 miljoni euro eest teenust pakkunud Cezar Eesti tegeles peamiselt siseviimistlustöödega.Foto: RossHelen/Istockphoto

Eelmisel aastal käibe pea kahekordistanud siseviimistustöödefirma Cezar Eesti osas alustas kohus täna pankrotimenetlust ning keelas ajutise pankrotihalduri nõusolekuta ettevõtte vara käsutada.

2011. aasta registreeritud Cezar Eesti kasvatas maksuametile deklareeritud andmete põhjal eelmisel aastal nii käivet kui ka töötajate arvu. Firma käive oli enam kui 1,8 miljonit eurot ja teises kvartalis oli seal tööl 42 inimest.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Lasnamäe kontorihoonesse registreeritud firma reklaamib oma kodulehel, et on pikaajalise kogemusega siseviimistlustööde ettevõte, mis teeb töid peamiselt Harjumaal.

Käesoleva aasta esimeses kvartalis kukkus firma käive eelmise perioodiga võrreldes ligi kaks korda ja oli 242 201 eurot. Firma esitas maksuametisse 11 töötaja deklaratsioonid.

Viimased pool aastat on firmal olnud maksuvõlg. Artikli ilmumise ajal oli kohustuse suurus riigi ees enam kui 25 000 eurot.

Kohtuistung Cezar Eesti pankrotiavalduse läbivaatamiseks toimub 28. augustil Harju Maakohtu Tallinna kohtumajas.

Cezar Eesti omanikule kuuluvad ka osaühingud Tipster Konsult ja Silentium Grupp, mille mõlema tegevusalaks on märgitud elamute ja mitteeluhoonete ehitus.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kogemus loeb

Eesti Rahva Muuseumi ja Raadi mõisapargi vahetusse lähedusse oleme ehitamas uut kaheksa kortermajaga elamukvartalit Raadiraja. Lisainfo: raadiraja.ee.

Ehitustrust on asjatundlik partner ja toetab Teid ehitusettevõtmistes.

  • Ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine
  • Projekteerimis- ja ehitustöövõtt
  • Hoonete ehitus
  • Kinnisvaraarendus
Tutvuge tehtud töödega