Liigu sisu juurde

Ehitustrust ehitas 2,5 miljoni euroga Puurmani piimameierei vundamendile uue Coopi kaupluse

Puurmani Coopi uue hoone ehitajaks oli Ehitustrust ja projekteerijaks Arhitektuuribüroo STUDIO-3.Foto: Coop

Jõgeva Majandusühistu tellimusel rajas Ehitustrust Puurmani Coop Konsumi ja Ehituskeskuse 112 aastat tagasi tegevust alustanud piimameierei vundamendile.

Uue, ligi 1000-ruutmeetrise põrandapinnaga kaupluse ehitamine maksis pea 2,5 miljonit eurot ning seda rahastati ühistute suuremate kaupluste kasumist.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Coop Eesti Keskühistu juhatuse esimehe Rainer Rohtla sõnul on Coop sel aastal ehitamas seitset uut kauplusehoonet ning rekonstrueerimas 13 Coopi kauplust.

“Eelmisel kuul avasime kauplused Aegviidus, Kõpus ja Nasvas. Veel enne jaanipäeva on Coopil plaanis avada kaks täiesti uut kauplust Tallinnas ja Valgas ning rekonstrueeritud kaupluse Häädemeestel,” lisas Rohtla.

Coopi ühistutele kuulub kokku 320 ehk ligi pooled Eesti toidukauplustest.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.