Liigu sisu juurde

Elu nagu hotellis: Pärnus valmis 60 külaliskorteriga hoone

Esplanaadi 10 hoone: kunagisse Pärnu parteikomitee hoonesse mahtus 60 külaliskorterit.Foto: LVM Kinnisvara

Reedel avas Novira Capital Pärnus endisest parteikomitee hoonest ümberehitatud kortermaja. Seitse miljonit eurot maksma läinud hoones pakutakse mitmeid hotellile omaseid võimalusi, et kortereid oleks mugav lühiajalisele üürile anda.

Era- ja äriettevõtetest investoritele hotelli- ja majutusteenuse osutamiseks rekonstrueeritud kuuekorruseline maja aadressil Esplanaadi 10 ehitati 1970ndatel aastatel partekomitee hooneks. Enne omanikuvahetust seisis maja aastaid pooltühjana ja osaliselt oli Pärnu Uue Kunsti Muuseumi kasutuses. “Aega võttis, aga asja sai,” lausus Novira E10 juhatuse liige Andres Liinsoo. “Kindlasti on tegemist tähelepanuväärse sündmusega suvepealinna arengus, sest üks aastaid pärnakate silma riivanud kinnistu on nüüd uuele elule äratatud,”

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress
Droonifoto Esplanaadi 10 hoonest Pärnus.Foto: LVM Kinnisvara
Avalik ruum Esplanaadi 10 kortermajas Pärnus.Foto: LVM kinnisvara
Vannituba Esplanaadi 10 hoones.Foto: LVM Kinnisvara

Korteriomanditeks jagatud majutusasutust opereerib Bob W. Apartments, et omanik saaks omapoolse vaevata kortereid koos pesupesemis- ja koristusteenusega välja üürida. Valdavalt ühe- ja kahetoaliste külaliskorterite mugavamaks haldamiseks on need varustatud võtmevaba ligipääsu tagavate nutilukkudega.

Kõigil 60 külaliskorteril ja äripinnal on rõdu või terrass lükanduste ja klaaspiiretega. Hoone välislahenduse arhitekt on Kalle Vellevoog ja sisearhitekt on Tiiu Truus.

Majas korterite müügiga tegeleva LVM kinnisvara juhi Ingmar Saksingu sõnul on 55st külaliskorterist hetkel veel saadaval 17 ja viiest äripinnast üks. Soodsaim korter on saadaval 99 000 euro eest, selle raha eest saab ligi 22ruutmeetrise korteri ehk selle pinna ruutmeetrihind on enam kui 4500 eurot.

Novira Capital teatas, et Pärnu linna kaasabil sai lahendatud mitmed keerulised probleemid, sealhulgas parkimise lahendus, aga maja dokumentatsiooni vormistamisega veel lõpuni pole jõutud.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.