Liigu sisu juurde

Endoveri Viimsi arendusest kolmandik müüdud, kalleim ostja leidnud korter maksis üle miljoni euro

Endoveri neli kortermaja Viimsis, mis saavutasid täiskõrguse.Foto: Kaupo Kalda

Riviera Viimsi arenduses, kus sel nädalal peeti sarikapidu, on müüdud 65 korterist kolmandik, teiste seas ka üks katusekorter, mille hind oli enam kui miljon eurot.

Endoveri turundusjuht Kristel Laud rääkis Ehituslehele, et kortereid on ostetud nii koduks kui investeeringuks, kuid valdavalt siiski koduks.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Laud nentis, et suure osa müüdud korteritest moodustavad kolme- ja neljatoalised. “Kalleim müüdud korter on viietoaline läbi kahe korruse kulgeva planeeringu, katuseterrassi ja Tallinna lahe vaadetega penthouse, mille tehingu väärtus oli üle 1 miljoni euro,” lausus ta.

Kolmapäeval peeti sarikapidu Endoveri Haabneeme rannapromenaadi ääres valmivas Riviera Viimsi arenduses, kus saavutasid oma täiskõrguse merest 100 meetri kaugusel asuvad neli kortermaja. Esimesed elanikud saavad uutesse kodudesse sisse kolida septembris.

Kokku valmib Riviera Viimsi arendusse neli maja 65 korteriga. Kõigil kahe- kuni neljatoalistel korteritel on rõdu või terrass. Kuni viietoalised katuseterrassidega penthouse-korterid on planeeringult läbi kahe korruse, vaadetega Tallinna lahele ja Viimsi poolsaarele. Osale korteritest pakutakse ka mullivanni paigaldamise võimalust katuseterrassile.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.