Liigu sisu juurde

Haapsalu uue Marienholmi arenduse ehitustööd algavad veebruarikuus

Esimesed mereäärsed Marienholmi korterid valmivad 2025 kevadel. Pool esimese etapi korteritest on juba müüdud.Foto: 3+1 arhitektid

Scandium Kinnisvara sõlmis ehituslepingu Mitt & Perlebachiga, et rajada Haapsallu Marienholmi elamukvartal. Kopp lüüakse maasse juba veebruaris ja arenduse esimene etapp peaks valmima 2025. aasta kevadel.

Marienholmi arendusse tulevad mereäärsed panoraamvaatega korterid, kaid supilaudadele ja väikepaatidele, kohvik, pargiala ning tulevikus ka SPA-hotell. Poolsaar, mis asub Haapsalu linnas Suure Viigi kaldal, avati avalikkusele aasta tagasi peale aastakümneid väravaga suletud olemist.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

“Klientide huvi on olnud tugev ja meeskond, kes Marienholmiga arhitektuuriliselt, sisearhitektuuriliselt ning maastikuarhitektuuriliselt töötab, on Eesti tippude-tipp,” ütles Scandium Kinnisvara tegevjuht Maido Lüiste.

“Hea on näha, et aasta peale poolsaare avalikkusele avamist on inimeste huvi ala vastu väga suur. Siin käib jalutajaid ja uudistajaid igapäevaselt. Eesmärk on piirkond muuta nii kohalikele kui külastajatele atraktiivseks piirkonnaks, kus elada, jalutada, sporti teha ning vaba aega veeta. Näeme, et muutus on juba toimumas,” lisas Lüiste.

Mitt & Perlebach juhatuse liige Kristjan Mitt tõdes, et Haapsalu Marienholmi projekt on nii asukoha kui ka arhitektuuri mõttes väga eriline.

“Ehitame majad otse merekaldale Haapsalu linna, mis peavad pidama vastu tuultele ja tormidele ning keskkonda samas sobituma,” kirjeldes Mitt.

Marienholmi arenduse autorid on Scandium Kinnisvara juhtimisel 3+1 arhitektid, KAMP büroo sisearhitektid ning Tajuruum maastikuarhitektid. Esimesed mereäärsed korterid valmivad 2025 kevadel. Pool esimese etapi korteritest on juba müüdud.

Marienholmi arendusse tulevad mereäärsed panoraamvaatega korterid, kaid supilaudadele ja väikepaatidele, kohvik, pargiala ning tulevikus ka SPA-hotell.Foto: 3+1 arhitektid

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.