Liigu sisu juurde

Harku järve äärne Pikaliiva Kaarmaja saavutas täiskõrguse

Arhitekti nägemus valmis kvartalist.Foto: Bonava

Bonava tähistas sarikapeoga Pikaliiva Kaarmaja viimase etapi täiskõrguseni jõudmist. Harku järve ääres Pikaliiva 9 ja 11 aadressidel valmivad kaks A-energiaklassi elamut 81 korteriga käesoleva aasta lõpuks. Sellega saab kogu Pikaliiva Kaarmaja naabruskond nelja hoone ja 160 koduga valmis.

Uusarenduste müüki monitooriva Citify rakenduse andmetel on Bonava müünud Haaberstis käesoleval aastal kõige rohkem uusi kodusid. “Haabersti on täna kõige kiiremini arenev piirkond Tallinna kinnisvaraturul ning meil on kahe A-energiaklassi projektiga õnnestunud hoida siin turuliidri rolli. Pikaliiva Kaarmaja I ehitusjärgus on uue etapi sarikapeo toimumise hetkeks pooled kodudest müüdud ning lisaks mitmed broneeritud,” ütles Bonava müügi- ja turundusjuht Lauri Laanoja.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress
Pikaliiva teise etapi sarikapidu.Foto: Bonava

Hoolimata sellest, et kinnisvaraturul ei ole toimunud traditsioonilist kevadist aktiivsusehüpet, püsib klientide huvi ja nõudlus uute kodude järgi teist kvartalit järjest stabiilne. “Tehinguteni jõudmine võtab küll mõnikord kauem aega, sest tihti on takistuseks vana kodu müük. Oleme selleski teemas oma klientidele abiks ja pakume omalt poolt tuge, et  pered saaksid soovitud koduvahetuse teoks teha,” selgitas Laanoja.

Pikaliiva Kaarmaja neljast elamust moodustub poolkaar, mille südameks on hooviala. “Projekteerimisprotsessis pöörati erilist tähelepanu just elanike kasutusmugavusele,” rääkis Bonava arendusjuht Kätlin Villmann. “Suur osa parkimiskohti asub maa-aluses parklas, lisades hoovialale avarust. Esimese korruse kodudel on õdusa sisehoovi poole avatud terrassid, mis on privaatsuse tagamiseks ülejäänud hoovialast väikeste hekkidega eraldatud.”

Pikaliiva esimese etapi majad.Foto: Magnus Heinmets

Arendaja kinnitusel on hoonet ümbritsevad käiguteed hoolega läbimõeldud, et elanikud saaksid nautida jalutuskäike piirkonda ümbritsevatele metsaradadele ja vaid viie minuti kõnnikaugusel asuvasse Harku järve randa.

Pikaliiva Kaarmaja 4-korruselistes elamutes on ühe- kuni neljatoalised korterid suuruses 24-84 m². Igal kodul on rõdu või terrass, elamute katusele on paigaldatud päikesepaneelid ning kasutusele võetud ventilatsiooniagregaadid, mille tulemusel on hoonele omistatud A-energiaklass.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.