Liigu sisu juurde

Hepsor hakkab koos Kurna keskuse omanikega Lätis ärikinnisvara arendama

Hepsori tütarettevõte Hepsor Latvia OÜ allkirjastas osade ostulepingu, millega soetab 50% SIA “Riga Properties 4” osadest.

SIA “Riga Properties 4” on omakorda sõlminud ostulepingud kahe kinnistu ostuks Riia IKEA naabruses kokku pindalaga 74 314 m2 ning ettevõtte eesmärgiks on nimetatud kinnistutel arendada etapiviisiliselt ca 40 000 m2 äripindasid.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

„Hepsoril on hea meel teatada uuest ärikinnisvara projektist Riia turul, kus alles hiljuti tegime eduka müügitehingu enda arendatud stock-office tüüpi ärihoonest,“ kirjutas Hepsori juhatuse liige Henri Laks börsile saadetud teates. „Kinnistud asuvad atraktiivses piirkonnas, kus juba paiknevad IKEA kauplus ja SAGA ostukeskus. Arendatavale alale planeerime luua omanäolise ja rohelist mõtteviisi kandva ärilinnaku, mis koosneb erinevate funktsioonidega äripindadest, sh stock-office tüüpi ärihoonetest.“

Kinnistute arendamisel on Hepsori partneriteks Rīgas Īpašumu Fonds SIA ja Venturecorp Property Holdings UAB, kelle poolt on arendatud kõrval kinnistul paiknev SAGA ostukeskus kui ka eelmisel nädalal Tallinna IKEA kõrval avatud Kurna Park.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.