Liigu sisu juurde

Hepsor rajab Peetri alevikku uue ärihoone

Hepsori juhatuse liige Henri Laks. Foto: Madis Veltman / Postimees / Scanpix

Hepsor AS tütarettevõte Hepsor VT49 OÜ omandas 3. novembril kaks Harjumaal Rae vallas Peetri alevikus paiknevat kinnistut. Aadressidel Kodu tee 9a ja Vana-Tartu mnt 49 asuvatel kinnistutel on olemas detailplaneering, mis lubab sinna rajada 4 500 m2 üüritava pinnaga ärihoone.

Ettevõtte juht Henri Laks sõnas, et ettevõttel on kinnistuga seoses juba olemas väga konkreetne plaan, aga enne lõplike kokkulepete sõlmimist ei saa täpseid detaile veel avaldada.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

“Ütleme nii, et tegu ei saa olema päris tavapärase büroohoonega. Sinna tuleb ärihoone, millel on ka muid funktsioone,” märkis Laks.

Hepsori kogu portfell oli enne ostu 169 300 m2, millest ärikinnisvara portfell moodustas poole ehk 85 000 m2. Ärikinnisvarast Eestis asuvates arendustes oli 21 000 m2 pinda ning Lätis asuvates arendustes 63 000 m2.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.