Liigu sisu juurde

Hepsor tegi kolmanda investeeringu Kanada kinnisvaraturul

17-29 Glenavy Avenue: Elysium Investmentsi ettepanek 34korruseliseks elumajaks.Foto: Elysium Investments

Kinnisvaraarendaja Hepsor tütarettevõte Kanadas tegi kolmanda investeeringu Kanada kinnisvaraturul.

Koostöös Elysium Investmentsiga omandati seitse kinnistut Toronto kesklinnas, Leaside’i piirkonnas aadressil 17-29 Glenavy Avenue. Eesmärk on arendada sinna tulevikus elukondlik rendikorteritega kõrghoone. Kinnistu arendamiseks loodi Elysium Glenavy Limited Partnership, milles lisaks Hepsorile ja Elysiumile osalevad ka erinevad Kanada ja Euroopa investorid.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Hepsorit nõustas tehingu tegemisel üks Kanada suurimaid advokaadibüroosid Fasken.

Projekti arendamisse kaasatakse kohalike nõustajate meeskond, mida juhivad rahvusvaheliselt tuntud arhitektuuribüroo Gensler Architects ning Toronto üks juhtivaid linnaplaneerimise ettevõtteid Bousfields.

Projekt peaks kõigi eelduste kohaselt arendamiseks ja ehitamiseks vajalike lubadeni jõudma kahe aasta jooksul. Elysium Glenavy Limited Partnership plaanib kinnistule arendada elukondliku rendikorteritega kõrghoone, kuid jääb avatuks ka teistele võimalustele.

Kinnistu ja projekti esimese faasi investeeringute koguväärtus ulatub ligi 22 miljoni euroni, millest Elysium Glenavy Limited Partnership investeerib omavahenditena 2,4 miljonit eurot.

Hepsori nõukogu esimees Andres Pärloja ütles, et Hepsor alustas Kanada äri arendamist 2022. aasta kevadel pärast sõja algust Ukrainas eesmärgiga leida uusi kasvuvõimalusi ja leevendada praeguste koduturgudega seotud geopoliitilisi riske. “Tänaseks oleme Kanadas loonud tugeva kohalike partnerite võrgustiku, mis koosneb õigus- ja finantsnõustajatest, pankadest, turuanalüütikutest ja maaklerfirmadest, kes aitavad meil oma arenguplaane ellu viia ja tänu kellele tunneme ennast Kanada turul üha mugavamalt,” sõnas ta.

Hepsor on Torontos omandanud kokku kolm projekti – lisaks Glenavy projektile osteti eelmise aasta suvel projektid Weston Roadil ja Isabella Streetil. Pärloja avaldas, et ettevalmistamisel on veel kahe sarnase arenduse omandamine Torontos ja Suur-Toronto piirkonnas.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.