Liigu sisu juurde

Invego pidas 75 miljonit eurot maksva Põhja-Tallinna ärikvartali sarikapidu

Invego investeerib Volta ja Kopli tänava nurgal asuva ärikvartali rajamisse kokku 75 miljonit eurot. Kvartali teise etapi lahenduse autoriks on tipparhitekt Martin Aunin, ehituse peatöövõtja on NOBE ning arendusprojekti lõplik valmimine on kavandatud 2025. aasta esimesse poolde. Foto: Erik Rand / KPMS

Eile peeti sarikapidu Invego poolt Volta ja Kopli tänava nurgale rajatavas ärikvartalis, mis valmib lõplikult 2025. aasta esimeses pooles ja kuhu kolib oma suurima, 2000 töötajaga kontori globaalne tehnoloogiaettevõte Wise.

Franz Krulli masinatehase alale loodav ärikvartal paikneb Noblessneri, Volta kvartali ja Telliskivi loomelinnaku vahetus läheduses. Uude kvartalisse rajatakse ka kogu ala läbiv jalutustänav ning keskne pargiala. Arenduses pannakse suurt rõhku kergliiklusteede võrgustikule ning autovabale ligipääsetavusele. Kergliiklusvahendite, sh jalg- ja kastirataste, ning autode jaoks rajatakse kvartalisse maa-alune parkla.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Invego investeerib Volta ja Kopli tänava nurgal asuva ärikvartali rajamisse kokku 75 miljonit eurot. Kvartali teise etapi lahenduse autoriks on tipparhitekt Martin Aunin, ehituse peatöövõtja on NOBE ning arendusprojekti lõplik valmimine on kavandatud 2025. aasta esimesse poolde. 

Invego on Eesti juhtivaid kinnisvaraarendusega tegelevaid ettevõtteid, mis on Tallinnas ja selle lähiümbruses viimastel aastatel rajanud kokku üle 1100 kodu ning 20 000 ruutmeetrit äripindasid. Invego mahukamateks arendusteks on hiljuti valminud Tiskreoja ja Tabasalu Kodu ning täna töös olevad Luccaranna ja Uus-Järveküla elurajoon.

Invego poolt Franz Krulli masinatehase alale loodav ärikvartal paikneb Noblessneri, Volta kvartali ja Telliskivi loomelinnaku vahetus läheduses. Foto: Erik Rand / KPMS

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.