Liigu sisu juurde

Järvekülla kerkiv arendus Kindlusepealse Villad pidas sarikapidu

Järveküla uusarendusse rajatakse kaheksa villa tüüpi eramut ning kolm paarismaja kuue majaosaga. Foto: Everaus Kinnisvara

Kolmapäeval toimus Järvekülas asuva Kindlusepealse Villade elamuarenduse sarikapidu. Esimesed eramud ja paarismajad uusarenduses peaksid valmima 2024. aasta suvel.

Kindlusepealse Villades on Everaus Kinnisvara tegevjuhi Janar Muttiku sõnul maaküte, soojustagastusega ventilatsioon ja maaküttepõhine jahutus, mida toetavad päikesepaneelid.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress
Kindlusepealse Villade esimeste paarismajade ehitus peaks lõpule jõudma 2024. aasta suvel. Foto: Olimar Hinn

“Kõiki eramuid ja paarismaju iseloomustab  kasutajamugavus nii toas kui väljas. Individuaalne elektriauto laadimisjaam, nutikodu lahendused, jäätmete sorteerimislahendused, kamin elutoas ja ergonoomiline terrassivann on  premium-klassi elemendid, mis koduotsijaid Järveküla arenduses kõnetavad,” märkis Muttik.

Järveküla uusarendusse rajatakse kaheksa villa tüüpi eramut ning kolm paarismaja kuue majaosaga. Kindlusepealse Villad valmivad 2024. aasta suvel. Enam kui pool arendusmahust oli klientidele ette müüdud juba enne  ehituse algust ja täna on saadaval  viimased eramud ja paarismajad.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kogemus loeb

Eesti Rahva Muuseumi ja Raadi mõisapargi vahetusse lähedusse oleme ehitamas uut kaheksa kortermajaga elamukvartalit Raadiraja. Lisainfo: raadiraja.ee.

Ehitustrust on asjatundlik partner ja toetab Teid ehitusettevõtmistes.

  • Ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine
  • Projekteerimis- ja ehitustöövõtt
  • Hoonete ehitus
  • Kinnisvaraarendus
Tutvuge tehtud töödega