Kahte Talleksi kinnisvaraarendust rahastab Swedbank

Swedbank andis teada, et on Eesti Talleksiga sõlminud kaks laenulepingut, millega pank aitab ärikinnisvara arendajal valmis ehitada kontorihoone ja poehoone Lidlile.

Üheks Swedbanki laenu toel valmivaks projektiks on neli miljonit eurot maksva büroohoone Mustamäel, Pirni tänaval. Talleksi juhi Jaano Vinki sõnul võib Pirni tänava uut büroohoonet pidada eksperimentaalmajaks – ettevõte on võtnud hoone rajamisel eesmärgiks katsetada Eestis esmakordselt uudseid jätkusuutlikke lahendusi nagu näiteks vihmavee kogumist ning puhastamist joogiveele sobilikule tasemele ning erinevaid energia-, keskkonnasäästu- ja nutilahendusi, mis võiksid eduka läbimise korral kanduda üle ka teistesse arendustesse.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Talleks ja Swedbank sõlmisid ka lepingu, mille kohaselt kerkib ligikaudu aasta pärast Tallinnasse Mustamäele hoone, kuhu seab end sisse Saksa kaubandusketi Lidl uus kauplus. Kaheksa miljonit eurot maksvas projektis osaleb Swedbank peafinantseerijana ettevõtte omafinantseeringu kõrval.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.

Suured lood

Kõik suured lood