Liigu sisu juurde

Kahte Talleksi kinnisvaraarendust rahastab Swedbank

Swedbank andis teada, et on Eesti Talleksiga sõlminud kaks laenulepingut, millega pank aitab ärikinnisvara arendajal valmis ehitada kontorihoone ja poehoone Lidlile.

Üheks Swedbanki laenu toel valmivaks projektiks on neli miljonit eurot maksva büroohoone Mustamäel, Pirni tänaval. Talleksi juhi Jaano Vinki sõnul võib Pirni tänava uut büroohoonet pidada eksperimentaalmajaks – ettevõte on võtnud hoone rajamisel eesmärgiks katsetada Eestis esmakordselt uudseid jätkusuutlikke lahendusi nagu näiteks vihmavee kogumist ning puhastamist joogiveele sobilikule tasemele ning erinevaid energia-, keskkonnasäästu- ja nutilahendusi, mis võiksid eduka läbimise korral kanduda üle ka teistesse arendustesse.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Talleks ja Swedbank sõlmisid ka lepingu, mille kohaselt kerkib ligikaudu aasta pärast Tallinnasse Mustamäele hoone, kuhu seab end sisse Saksa kaubandusketi Lidl uus kauplus. Kaheksa miljonit eurot maksvas projektis osaleb Swedbank peafinantseerijana ettevõtte omafinantseeringu kõrval.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kogemus loeb

Eesti Rahva Muuseumi ja Raadi mõisapargi vahetusse lähedusse oleme ehitamas uut kaheksa kortermajaga elamukvartalit Raadiraja. Lisainfo: raadiraja.ee.

Ehitustrust on asjatundlik partner ja toetab Teid ehitusettevõtmistes.

  • Ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine
  • Projekteerimis- ja ehitustöövõtt
  • Hoonete ehitus
  • Kinnisvaraarendus
Tutvuge tehtud töödega