Liigu sisu juurde

Lapti maksab Soomes korteri ostjate eest viie aasta hooldustasud

Espoon Verner - nimeline arendus Espoo linnas. Foto: LAPTI

Soome kinnisvaraarendajad mõtlevad välja erinevaid nippe, kuidas suurest valmiskorterite laojäägist vabaneda. Nüüd on Lapti tulnud välja pakkumisega, kus korteriostjate eest makstakse tervelt viie aasta jooksul korteri hooldustasud ja maamaks, kirjutab Rakennuslehti.

Oulus, Kuopios, Jyväskyläs, Tamperes, Turus ja Helsinkis kortereid ehitav Lapti tasub enne märtsikuu lõppu sissekolimisvalmiduses korteri ostjate eest viie aasta hoolduskulud ja maamaksu ning olenevalt piirkonnast võib see tuua aastase säästu kuni 7000 eurot majapidamise kohta.

Novembris pakkus Soomes kõneainet JM Suomi nimelise kinnisvaraarendaja kampaania, mille raames pakuti korteri ostjatele tehinguga pealekauba aasta jagu toidukraami. Arendaja andis kampaaniaga tookord 200 eurot kuus poekrediiti iga liikme kohta kuni viieliikmelises perekonnas. Aasta jooksul ulatus toetus seega maksimaalselt 12 000 euroni.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.