Liigu sisu juurde

Narva Vanalinna Põhikool otsib võistlusega parimat sisearhitektuurilahendust

Narva vanalinna põhikool.
Narva vanalinna põhikool.Foto: RKAS

Riigi Kinnisvara kuulutas koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga välja sisearhitektuurivõistluse Narva Vanalinna Põhikooli parima ideekavandi leidmiseks.

Arhitektuurivõistluse eesmärk on valida parim sisearhitektuuri ja kasutusfunktsioonile sobivaim lahendus koolihoone rekonstrueerimiseks. Ideelahendus peab olema kõrgetasemeline, funktsionaalne ja kaasaegne õpi- ja töökeskkond, mis on energiasäästlik, rajatav optimaalsete kuludega ning ökonoomne hoone elukaare jooksul. Arhitektuurivõistluse objekt asub Narvas aadressil Kraavi 2.

Konkursi osalemistaotluste ja kavandite esitamise tähtaeg on 20. mai 2024 kell 11.00. Riigihange “Narva vanalinna põhikooli sisearhitektuurivõistlus” on avaldatud riiklikus riigihangete registris. Hanke viitenumber on 277016.

Hanke eeldatav maksumus on ⁠553 100 eurot, millele lisandub käibemaks. Auhinnafondi suurus on kokku 32 000 eurot ning preemiad jagunevad järgmiselt: esimene koht/võitja 12 000 eurot, teine koht 9000 eurot, kolmas koht 6000 eurot ja ergutuspreemia 3000 eurot.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Kraavi 2 hoone on kultuurimälestis. 1847. aastal ostis maja keisririigi haridusministeerium ning sellest ajast kuni tänapäevani on seal paiknenud haridusasutused. Narva Vanalinna Põhikool on keelekümbluskool, kus hakkavad õppima 432 õpilast ja töötama ca 60 õpetajat. Hoone suurus on 3177 m2.

Ideekonkursi võitjaga sõlmitakse pakutud kavandi alusel hankeleping Narva vanalinna põhikooli rekonstrueerimisprojekti koostamiseks.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kogemus loeb

Eesti Rahva Muuseumi ja Raadi mõisapargi vahetusse lähedusse oleme ehitamas uut kaheksa kortermajaga elamukvartalit Raadiraja. Lisainfo: raadiraja.ee.

Ehitustrust on asjatundlik partner ja toetab Teid ehitusettevõtmistes.

  • Ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine
  • Projekteerimis- ja ehitustöövõtt
  • Hoonete ehitus
  • Kinnisvaraarendus
Tutvuge tehtud töödega