Liigu sisu juurde

Nordecon sõlmis järjekordse lepingu kaitseobjekti ehitamiseks

Ehituskontsernis Nordecon aktsiate kontrollpakki omav Toomas Luman.Foto: Postimees/Scanpix

Nordecon teatas börsile, et sõlmis riigi kaitseinvesteeringute keskusega töövõtulepingu laokompleksi projekteerimiseks ja ehitamiseks Ida-Virumaale.

Lepingu maksumus on ligikaudu 9,7 miljonit eurot koos käibemaksuga ning tööd valmivad 2024. aasta sügisel.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Viimase kahe kuu jooksul on see Nordeconile järjekorras neljas leping kaitseinvesteeringute keskusega. Lisaks tänasele lepingule on ettevõte saanud järgmised tellimused:

  • 27. septembril teatas Nordecon töövõtulepingust Ämari ladustusala projekteerimiseks ja ehitamiseks. Lepingu maksumus on ligikaudu 4,9 miljonit eurot koos käibemaksuga ning tööd valmivad 2025. aasta kevadel.
  • 21. augustil sõlmis Nordecon töövõtulepingu laokomplekside projekteerimiseks ja ehitamiseks Luunja ja Nõo vallas. Samuti ehitatakse projekti käigus välja vajalik teedevõrgustik koos kommunikatsioonidega. Lepingute kogumaksumus on ligikaudu 60 miljonit eurot koos käibemaksuga ning tööd valmivad 2024. aasta lõpus.
  • 15. augustil sõlmis Nordecon koos tütarettevõttega Embach Ehitus ühispakkujatena töövõtulepingu kaitseväe õppehoone projekteerimiseks ja ehitamiseks Tartu Raadi linnakusse. Rajatav hoone tuleb neljakorruseline ning selle netopind saab olema ligikaudu 3500 m2. Hoonesse on planeeritud majutusruumid, õppe- ja aatriumiklassid ning laod. Lepingu kogumaksumus on ligikaudu 13 miljonit eurot ning tööde valmimise eeldatav tähtaeg on 2024. aasta sügisel.

Nelja lepingu maksumus on kokku 87,6 miljonit eurot.

Täna oli neljas börsipäev järjest, mis algas Nordeconi teatega uuest ehituslepingust. Reedel kirjutasime, et kontsern on kolme päevaga sõlminud enam kui 15 miljoni euro eest uusi ehituslepinguid, tänase teatega kasvas nelja päeva lepingute summa üle 25 miljoni euro.

Nordeconi eelmise aasta müügitulu oli kokku ligikaudu 323 miljonit eurot.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kogemus loeb

Eesti Rahva Muuseumi ja Raadi mõisapargi vahetusse lähedusse oleme ehitamas uut kaheksa kortermajaga elamukvartalit Raadiraja. Lisainfo: raadiraja.ee.

Ehitustrust on asjatundlik partner ja toetab Teid ehitusettevõtmistes.

  • Ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine
  • Projekteerimis- ja ehitustöövõtt
  • Hoonete ehitus
  • Kinnisvaraarendus
Tutvuge tehtud töödega