Liigu sisu juurde

Nordeconi saak: kolme päevaga enam kui 15 miljoni euro eest uusi ehituslepinguid

Nordeconi kontor Tallinnas.Foto: Postimees / Scanpix

Nordecon on viimased kolm päeva igal hommikul börsile andnud teada uue ehituslepingu sõlmimisest, värskeid töid on lukku saanud kokku enam kui 15 miljoni euro eest.

Täna: Kilingi-Nõmme PPA ja Päästeameti ühishoone ehitusleping

Nordeconi kontserni kuuluv Embach Ehitus ja Riigi Kinnisvara sõlmisid töövõtulepingu Kilingi-Nõmmele Politsei- ja Piirivalveameti ning Päästeameti ühishoone ehituseks. Kolmest uushoonest koosneva kompleksi põhihoonesse on planeeritud Politsei- ja Piirivalveameti ning Päästeameti ruumid, lisaks ehitatakse välja harjutustorn ning abihoone-varjualune, samuti rajatakse uus välislahendus koos väikerajatistega.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Tööde kogumaksumuseks on ligikaudu 3,7 miljonit eurot ilma käibemaksuta ja tööd lõppevad 2024. aasta septembris.

Eile: Ukrainas alajaamade rekonstrueerimise ehitusleping

Nordeconi kontserni kuuluv Eurocon Ukraine ja NPC Ukrenergo sõlmisid töövõtulepingud alajaamade rekonstrueerimiseks koos turvarajatiste rajamisega Poltava, Žõtomõri, Volõõnia ja Ivano-Frankivski oblastites kogumahus 276,6 miljonit Ukraina grivnat (sh. käibemaks) ehk ligikaudu seitse miljonit eurot. Tööd kestavad neli kuud.

Üleeile: Ämari ladustusala ehitusleping

Nordecon ja Riigi kaitseinvesteeringute keskus sõlmisid töövõtulepingu Ämari ladustusala projekteerimiseks ja ehitamiseks. Lepingu maksumus on ligikaudu 4,9 miljonit eurot koos käibemaksuga ning tööd valmivad 2025. aasta kevadel.

Nordeconi kontsern hõlmab ettevõtteid, mis on keskendunud hoonete ja rajatiste ehitamise projektijuhtimisele ja peatöövõtule. Kontserni ettevõtted tegutsevad Eestis, Soomes, Ukrainas ja Rootsis. Nordeconi 2022. aasta konsolideeritud müügitulu oli 323 miljonit eurot, grupp annab tööd ligi 570 inimesele. Emaettevõtte aktsiad on noteeritud Tallinna Börsi põhinimekirjas.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.