Liigu sisu juurde

Pikaliiva Kaarmaja ehituse teises etapis rajab Bonava Harku järve kaldale 81 uut korterit

Pikaliiva Kaarmaja
Pikaliiva Kaarmaja kaks viimast hoonet valmivad 2024. aasta lõpuks. Kokku on Pikaliiva Kaarmaja hobuserauakujulises hoones 160 kodu.Foto: Bonava

Elamuarendusettevõte Bonava alustas Harku järve kaldal Pikaliiva Kaarmaja teise etapi ehitustöödega. Pikaliiva 9 ja 11 aadressidel valmivates A-energiaklassi elamutes on 81 ühe- kuni neljatoalist korterit suuruses 24-84 ruutmeetrit.

Tegemist on neljast majast koosneva hoone viimase etapiga, esimesed kaks elamut said sissekolimiseks valmis 2023. aasta novembris. Pikaliiva Kaarmaja kaks viimast hoonet valmivad 2024. aasta lõpuks. Kokku on Pikaliiva Kaarmaja hobuserauakujulises hoones 160 kodu.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

“Näeme, et eelmise aasta viimase kvartali lõpus alanud turu elavnemine on jätkunud ka käesoleva aasta esimestel kuudel. Kliendikontaktide arv ja huvi uute kvaliteetsete kodude järgi on tõusnud, mistõttu tegigi Bonava otsuse alustada Pikaliiva Kaarmaja viimase etapi ehitustöödega,” selgitas Bonava Eesti tegevjuht Taavi Soorm ettevõtte investeerimisotsust.

Bonava arendusjuhi Kätlin Villmanni sõnul on Haabersti hetkel üks kiiremini arenevaid piirkondi Tallinnas. Pikaliiva Kaarmaja eristub ümbruskonna tornmajade keskel, pakkudes hubast elukeskkonda ning looduslähedast asukohta – metsarajad ja Harku järve rand on jalutuskäigu kaugusel. Neljakordsete hoonete katusele paigaldatakse ka päikesepaneelid ning kasutusele võetakse tõhusad ventilatsiooniagregaadid, mille tulemusel antakse hoonele A-energiaklass.

Pikaliiva Kaarmaja.Foto: Olev Mihkelmaa

Pikaliiva 9 ja 11 majade ühe- kuni neljatoalistel korteritel on kõigil rõdu või terrass, iga kodu juurde kuulub soklikorrusel asuv eraldiseisev panipaik, kus hoiustada sporditarbeid või hooajaväliseid asju. Lisaks asuvad elamute soklikorrustel ka jalgrataste ja vankrite hoiuruumid.

Poolkaare moodustava Pikaliiva Kaarmaja hoone sisehoovis on elanikele puhkealad ja mänguväljakud erinevas vanuses lastele. Suurem osa elamupiirkonna parkimisest on lahendatud maa-aluse parklaga.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.