Liigu sisu juurde

Rand ja Tuulbergi ehitusfirmas vahetub ettevõtet 27 aastat vedanud tegevjuht

Rand ja Tuulbergi ehitusfirma uus juht Tambet Tasuja ja 1996. aastast firmat juhtinud Taivo Täht, kes suundub ettevõtte nõukogusse.Foto: Rand ja Tuulberg

Rand ja Tuulbergi ehitusfirma tegevjuhina alustab uuest aastast Tambet Tasuja ning 27 aastat ettevõtet juhtinud Taivo Täht suundub nõukogusse.

Täht on aktsiaseltsis Ehitusfirma Rand ja Tuulberg töötanud 1993. aastast, kui ettevõte asutati. Firma juhiks sai ta 1996. aastal ning osanikuks 2017. aasta lõpus. Tema osalus ehitusfirmas on tänaseks enam kui 18 protsendi suurune.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Uus tegevjuht Tasuja on Rand ja Tuulberg grupi ettevõtetega seotud olnud 2009. aastast, kui alustas objektijuhina tööd ASis Ehitusfirma Rand ja Tuulberg. 2016. aastast käesoleva aasta suveni juhtis Tasuja Rand ja Tuulbergi tütarettevõtet Savekate, mis keskendub eelkõige suurema betoonitööde osakaaluga projektide teostamisele.

“On hea meel anda teatepulk üle Tambetile,” lausus Täht. “Tambet on teinud OÜ Savekate juhina head tööd ja mul on hea meel, et ta võttis selle ettepaneku vastu. Tänan kõiki kolleege, tellijaid ja partnereid hea koostöö eest!”

Tasuja sõnul on juhi vahetuse näol tegemist generatsioonivahetusega. Ta tõi välja, et kavatseb Rand ja Tuulbergi ehitusfirmas rõhku panna meeskonna järjepidevale koolitusele, tööprotsesside efektiivsuse suurendamisele ja kliendisuhete hoidmisele ning loomisele.

“Olles ligi 15 aastat AS Rand ja Tuulberg Grupp tütarettevõtetes, on mul kindel teadmine, et meil on parimate oskustega inimesed ja see on meie suurim vara,” rääkis Tasuja. “Minu jaoks on tegemist väga huvipakkuva väljakutsega. Vastutus asuda juhtima Eesti ühte suurimat peatöövõtufirmat on omaette väärtus. Annan parima, et meie ettevõtte võetud kindel ja jätkusuutlik kurss püsiks.”

Tasuja lahkus Savekate juhatusest juuni lõpus. Ta ütles, et võttis aja maha, et perega olla. “Võin öelda, et möödunud puhkus väga meeldis, kuid samas on hea kuuluda jälle kuhugi,” rääkis Tasuja. “Antud juhul siis Rand ja Tuulbergi peresse. Olen ikka öelnud, et õnneks või kahjuks veedame me töökaaslastega kohati rohkem aega kui perega.”

Maksuameti eelmise kvartali andmete põhjal oli aktsiaseltsis Ehitusfirma Rand ja Tuulberg 56 töötajat ja kvartalikäive ligi 20 miljonit eurot.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.