Liigu sisu juurde

Robert Laud lahkub Endoveri tegevjuhi kohalt

Endoveri tegevjuht Robert Laud
Endoveri tegevjuht Robert Laud annab ameti peatselt mantlipärijale üle. Foto: Sander Ilvest / Postimees / Scanpix

Kinnisvaraarendaja Endover kauaaegne tegevjuht Robert Laud paneb peatselt ameti maha, kuna soovib enda sõnul juhirollist puhata.

“Põhjused on iseenesest väga lihtsad — tahan leida rohkem aega endale ja oma perele. Ma olen seda tegevjuhtimist teinud alates 2011. aasta algusest ja Endoveriga vist juba 17 aastat nii-öelda koos toimetanud,” sõnas Laud.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

“Mul on kõik hästi ja ka Endoveril on kõik hästi. See on lihtsalt mu isiklik otsus, et vahepeal natuke aeg maha võtta,” selgitas Laud, kelle kinnitusel tal ameti üle andmisega kiiret pole ja uue tegevjuhi otsingud jätkuvad parima kandidaadi selgumiseni.

“Kuupäeva ei ole paika pandud. Kui leidub õige inimene ja ta on ilusasti sisse juhatatud, siis annan ma ameti üle. Ma ei pea ajaliselt kuhugi kiirustama, võtame rahulikult seda protsessi,” lisas Laud.

Uut tegevjuhti otsib Endover avaliku konkursiga, mille kandideerimistähtaeg on 10. märtsil.

Endover on enam kui 25aastase ajalooga Eesti kinnisvaraarendaja, mille väärtusahelasse kuulub nii tootearendus, müük, turundus kui ka ehitus.

Ettevõtte tuntuimad suuremahulised arendusprojektid on Volta kvartal, Rocca Towersi kõrghoonete kvartal, Ambassador, kõrghoone Torn ja City Residence. Lähiaastatel jätkub ettevõtte prognoosi kohaselt töös olevate elu- ja ärikvartalite arendamine mahus enam kui 110 000 ruutmeetrit ning arendus- ja ehitustegevuse aastakäibega ligikaudu 100 miljonit eurot.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.