Liigu sisu juurde

Saue südalinna kerkib uus elamuarendus

Keskuse Kodud valmivad 2025. aasta talvel. Foto: Uus Maa

Saue keskuses valmib 2025. aasta talvel endise tööstusmaastiku asemele kaks kortermaja äripindade ning 31 koduga.

Keskuse 1 aadressil asuvad Keskuse Kodud arendavad KIN Kinnisvara ning PSP Capital. Projekti autoriks on PIN Arhitektid ja ehitaja Riser Ehitus. Keskuse Kodude kompleksi müüki korraldab Uus Maa.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Arendusettevõtte KIN Kinnisvara juhi Rain Koorti sõnul tulevad Keskuse Kodud endiste angaaride asemele ning vajalikku linnaruumi muutust ning uute korterite arendust Sauele on aastaid oodatud.

PSP Capitali esindaja Rauno Uusma sõnul algab majade ehitus peatselt ning müük ametlikult juuni lõpus, seni on avatud huviliste registreerimine.

Eesti suurima kinnisvarabüroo Uus Maa juhatuse liikme Igor Habali sõnul on Saue korteripakkumise arv erinevalt mitmetest teistest piirkondadest viimase aastaga oluliselt vähenenud, mis näitab, et turul valitseb kvaliteetsete ja kaasaegsete elamispindade puudus.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.