Sauele ehitatav uus lasteaed sai nurgakivi 

Täna sai Sauel nurgakivi 4,5 miljonit eurot maksev lasteaia hoone, mis peaks valmima augustis. 

Aadressil Tule põik 9 kerkiv hoone valmib OÜ Vanalinna Ehituse ja Veskimöldre haridusmaja koostöös. 

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Saue lasteaia uues hoones saab olema 12 rühma. Igas rühmaruumis on riietusruum, pesuruum, kuivatuskapp, koristuskapp ning magamis- ja mänguruum. Mängu- ja magamisruumid on planeeritud ühiseks kasutamiseks. 

Valmiv lasteaiahoone saab olema kahekorruseline. Hoone karkass ehitatakse betoonist monteeritavatest kolmekihilistest sandwich-paneelidest, vahelaepaneelidest, taladest ja postidest. Fassaad on plaanitud heleda matriits betoonpinnaga, mille viimistlusmaterjalina kasutatakse puitu. Hoone varjualused ja rõdud tulevad termosaarest laudisega. 

OÜ Vanalinna Ehitus on 2001. aastal asutatud Eesti ehitusettevõte, mille tegevuspiirkond on Eesti, Soome ja Rootsi. Ettevõtte põhitegevusalad on ehituslik peatöövõtt, fassaaditööd ja puidu restaureerimine.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.