Liigu sisu juurde

Scandium Kinnisvara rajab Põhjala tehase väravasse uue kvartali

Marati Kvartali hooned saavad olema neljakorruselised, lisaks maa-alune parklakorrus. Foto: Guru Projekt / Apex Arhitektuuribüroo

Scandium Kinnisvara arendab Marati tänavale otse Põhjala tehase väravasse uue kahest hoonest koosneva kvartali. Hoonetesse tulevad korterid, äripinnad ja 24-7 Fitness jõusaal, mis on ühtlasi Kopli poolsaare esimene suur jõusaal.

Kvartali nimeks saab tänava nime järgi Marati Kvartal.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Põhjala tehas Kopli poolsaare tipus on elav piirkond, kus töötab igapäevaselt mitusada inimest. Uus Marati Kvartal kerkib Põhjala tehase peavärava vastu – varasema parkla kohale. Marati Kvartali promenaad ühendab kaks ala tuleval aastal tervikuks.

3D-vaade Marati Kvartalile linnulennult. Foto: Guru Projekt / Apex Arhitektuuribüroo

Scandium Kinnisvara tegevjuhi Maido Lüiste hinnangul on Põhjala tehase ala Põhja-Tallinna üks kõige kiiremini arenevaid piirkondi.

“Juba täna liiguvad sajad inimesed siia hommikul tööle, samas kui õhtuti ja nädalavahetustel pakub piirkond mitmekülgset meelelahutust, suuri rahvusvahelisi sündmusi ja maailmatasemel muusikaelamusi. Elukohaks on seda piirkonda täna saanud nimetada vaid vähesed. Alustame Marati Kvartaliga just nüüd, et seda kasvavat nõudlust rahuldada,” ütles Lüiste.

Marati kvartali ülemistelt merepoolsetelt korrustelt avaneb vaade merele, vastaskaldale ja sadamale. Foto: Guru Projekt / Apex Arhitektuuribüroo

Marati Kvartali hooned saavad olema neljakorruselised, lisaks maa-alune parklakorrus. Ülemistelt merepoolsetelt korrustelt avaneb vaade merele, vastaskaldale ja sadamale.

Kvartali arhitektideks on Guru Projekt ja Apex Arhitektuuribüroo. Hoonete sisearhitektuuri autorid on Galina Burnakova ja Aet Grigorjev, kelle väljatöötatud lahendus teeb muuhulgas kummarduse Põhjala tehase tööstuspärandile.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.